Kontumace pro Ježov a další tresty za uplynulý víkend

DK OFS Hodonín vynesla kontumační výsledek duelu Bukovany vs. Ježov, kdy se hosté k utkání nedostavili. Čtyři zápasy si nezahraje za své vyloučení Tomáš Maleňák z Dambořic.

DK – tresty

Bukovany – Ježov 3:0 kontumačně

Oddíl Vlast Ježov je vinen disciplinárním přečinem Nenastoupení družstva k utkání podle § 56 odst.2 Disciplinárního řádu (dále je „DŘ“) Fotbalové asociace České republiky (dále jen „FAČR“), který spáchal dne 29.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním, a to tím, že se provinily dle §56 odst.2 DŘ FAČR nenastoupením k soutěžnímu utkání bez závažných důvodů k soutěžnímu utkání za což se oddílu VlastJežov podle § 36, odst. 1 DŘ FAČR Kontumace utkání uděluje trest kontumace utkání 3:0 ve prospěch družstva Bukovan a dle §56 odst.2 a dle RS článek 24 1c uděluje finanční pokutu ve výši 3000,Kč, která bude řešena sběrnou fakturou klubu Vlast Ježov

Michal Černohorský (Nenkovice) – pokuta 500 kč + 1 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem tělesné napadení podle § 48, odst. 1 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen„DŘ FAČR“), který spáchal dne 29.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním, a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když v 61´ obdržel ČK za HNCH­ úmyslné kopnutí soupeře ze zadu v nepř. hře mimo souboj o míče, za což se proviněnému podle § 48, odst. 1 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zastavení závodní činnosti na 1 SU NEPO a uděluje finančí pokuta ve výši 500 kč, která bude řešena přes sběrný účet klubu TJ Sokol Nenkovice z.s.

Daniel Pospíšil (Nenkovice) – pokuta 1500 kč

je vinen disciplinárním přečinem pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám provedených zvlášť hrubým způsobem podle § 45, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 29.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , když se v 85´ dopustil urážky HR : “cos to pískl ty čuráku. v nepř. hře., za což se proviněnému podle § 45, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 1500 kč , který bude řešen přes sběrný účet klubu TJ Sokol Nenkovice.

Tomáš Fojtík (Moravany) – 2 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení “Surová hra” podle § 42, odst. 1
Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 28.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 34´ obdržel ČK za Surovou hru ­ kopnutí soupeře nepřiměřenou silou zezadu v nepřerušené hře v souboji o míč, za což se proviněnému podle § 42, odst. 1 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zastavení závodní činnosti na 2 SU NEPO.

David Marčík (Moravany) – pokuta 500 kč

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle§ 46, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 128.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 82´ obdržel I ŽK za NCH ­ bezohledné podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře a v 85´ obdržel II ŽK a následně ČK za NCH ­ zmaření slibně se rozvíjející útočné akce podražením soupeře v boji o míč v nepřerušené hře, za což se proviněnému podle § 46, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 500 kč dle RS OFS Hodonín čl. 23/13 , který bude řešen přes sběrný účet klubu Slavoj Moravany.

Tomáš Maleňák (Dambořice) – 4 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem tělesné napadení podle § 48, odst. 3 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 29.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním, a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když v 61´ obdržel ČK za prudké vražení do soupeře oběma rukama do zad již v přer. hře, za což se proviněnému podle § 48, odst. 3 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DK FAČR ukládá trest zastavení závodní činnosti na 4 SU NEPO.

Michal Vaverka (Hroznová Lhota B) – pokuta 500 kč

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle § 46, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 28.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když v 74´ obdržel I ŽK za Projev nespokojenosti a protestování , kritika R v přerušené hře bez hanlivých výroků ­ to nebyl faul, to snad není možné a následně obdržel II ŽK /ČK ve stejné minutě 74´ za Projev nespokojenosti a protestování ­ kritika R v přerušené hře bez hanlivých výroků (č&iacu te;m si pomůžeš ), za což se proviněnému podle § 46, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 500 kč dle RS OFS Hodonín čl. 23/13 , který bude řešen přes sběrný účet klubu TJ Sokol Hroznová Lhota z.s.