Kozojídky ve vypjatém duelu s Břeclaví bodovaly naplno

O preview 8. kola I.B třídy jsme Vás informovali v pátek. První duel byl zahájen v Kozojídkách, kam přijel rezervní tým Břeclavi.

I.B třída sk. C – 8. kolo

SK Kozojídky – MSK Břeclav “B” 4:3 (2:2)
Branky: 9´ Bančák, 32´ (PK) + 55´ Nekarda, 77´ Tomčal – 35´ Ulehla, 40´ +83´ Serafin Rozhodčí: Šidlo – Kocman, Brezáni Delegát: Kordula ŽK: Bíla, Kurečka, Tomčal – Mlátilík, Trčka ČK: 60´ Gloza – Kristoň Diváci: 100

Kozojídky: Grombíř – Páleník, Bíla P., Gloza, Bíla O., Nekarda, Bančák (49´ Tomčal), Chytka (82´ Janíček), Kurečka, Fury, Matuška

Břeclav: Janči – Serafin, Vukič (67´ Bařina), Kriston, Ulehla, Horčička, Svízela (26´ Tkadlec), Trčka, Svoboda (81´ Čapka), Mlátilík, Halaka

Utkání se od samého počátku začalo vyvíjet do domácí skvěle, Nekarda našel výbornou přihrávkou nabíhajícího Bančáka, který nedal brankáři Břeclavi šanci.

Po půl hodině hry se dokázali domácí po dobré kombinaci na pravé straně uvolnit, Kurečku ve vápně nesmyslně podťal hostující Svoboda a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Nekarda.

Kozojídky však ze svého tlaku povolily a to se jim stalo osudným. Po nedorozumění brankáře Grombíře a domácí obrany snížil Ulehla. Kurečka, který ještě stíhal míč do odkryté brány jej nestihl vykopnout včas.

V další šanci Břeclavi se objevil sám na malém vápně Vukič, svojí všancí však pohrdnul. Nemuselo ho to ale mrzet, neboť rezervní tým Břeclavi se dočkal vyrovnání ve 40. minutě, po další zbytečné ztrátě domácích se míč odrazil k Serafinovi a ten svojí střelou nedal Grombířovi šanci.

Problémy se na domácí kupily dál. Jedním z nich bylo zranění prstu v prvním poločase, se kterým nedokázal dohrát útočník Bančák a byl nucen střídat. Na hřišti se tak objevil nově příchozí hráč z Veselí A. Tomčal. Ten se uvedl nafilmovaným pádem v pokutovém území, po kterém mu byla udělena žlutá karta.

O chvíli později však mohl se svými spoluhráči slavit branky Nekardy, jehož střela z volného přímého kopu vlivem teči změnila směr a brankář hostí již neměl šanci na vlhkém terénu reagovat.

V 60. minutě měl hlavní sudí se svým asistentem co dělat, aby uklidnil horké hlavy hráčů z obou týmů. Ti totiž vyvolali potyčku ve vápně Kozojídek, jejímž výsledkem bylo vyloučení po jednom hráči na každé straně.

Následovala domácí radost po brance střídajícího Tomčala, který zvýšil domácí náskokv 77. minutě.

Hosté nezklonili zbraně a v poslední desetiminutovce zásluhou druhé trefy Sefarina snížili na konečných 4:3. Body tak zůstávají v Kozojídkách.

VÍCE FOTOGRAFII NA OFICIÁLNÍ FOTOGALERII

AUTOR: Vojtěch Pres

hodoninskyfotbal.rajce.idnes.cz

Mohlo by se vám líbit...