Kozojídky potvrdily roli favorita

Kozojídky čekal v neděli 16.10 další z řady venkovních zápasů v rámci Okresního přeboru, soupeřem jim byl tým Sokol Sobůlky, který má v tabulce opačné postavení než tým z Veselska.

Okresní přebor – 11. kolo

Sokol Sobůlky – SK Kozojídky 0:4 (0:2)
Branky: 8´+ 30´ + 60´Březina, 49´Bančák Rozhodčí: Geschwandtner – Zámečník, Hlavinka Bez ŽK Diváci: 100

Sobůlky: Kůřil – Vrbík, Vyhňák, Lecian, Drápal (76´Špičák), Hrazdílek, Buštík (83´Gajdoš), Klimeš (46´Pazourek), Petula A., Bátora, Petula M.

Kozojídky: Grombíř (89´Hanzelka) – Grossman, Gloza, Vítek, Slovák, Nekarda, Bančák (90´Lacek), Březina (86´Červenka), Kurečka, Fury, Matuška

Hráči hostí dali znát již po 8 minutách, jak se bude zápas vyvíjet. To byl totiž čas, za kterým je uveden Ondřej Březina jako první střelec zápasu.

Nejlepší střelec Okresního přebor o sobě dal znát další brankou ze 30. minuty. Po první půli tak odcházeli hráči obou táborů v rozdílných náladách do kabin.

 

T-shock

 

Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, když se v minutě 49. prosadil další z útočných hráčů Kozojídek P. Bančák.

Poklidná výhra byla dokonána v 60. minutě, kdy dokázal Březina (jako letos již po několikáté) zkompletovat hattrick. Tím zhasla i poslední naděje domácích na zisk bodů, ti se tak drží po 11. kole 12. pozici o bod před Vracovem a dvěma body před Moravany.

Zajímavou statistikou zápasu je počet ŽK, rozhodčí Geschwandtner ji totiž nemusel vytahovat zde oficiálního zápisu ani jednou.

 

 

Mohlo by se vám líbit...