Páteční šlágr okresního přeboru pro Vnorovy

Už v pátek se ve šlágru kola utkalo třetí béčko Hodonína s prvními Vnorovy. V tradičním večerním čase měli na vrch hosté a lídr soutěže si odvezl všechny body po výhře 0:2.

Okresní přebor – 11.kolo

FK HODONÍN B – SK VNOROVY 0:2 (0:2)
Branky: 16´ Ježek, 45´ Kočiš Lukáš. Rozhodčí: Horňáček – Vavřinová, Bábíček. ŽK: Anovčin, Pochylý F., Nechvátal, Janík – Janoušek, Ježek. Diváci: 50

Hodonín B: Novotný – Anovčin, Sasínek, Skočík, Doležal, Linhart, Koneček, Blažek, Pochylý F., Kotásek, Vacenovský (Pochylý T., Korbel, Nechvátal, Janík, Žák, Jaroš)

Vnorovy: Motyčka M. – Janda, Grabec, Motyčka Jiří, Kočiš L., Vyskočil, Bittner, Janoušek, Pavlíček, Růžička, Zachar (Ježek, Motyčka Jan, Slavík, Rybka)

Šlágr kola předních mužstev okresního přeboru se rozhodl již v prvním poločase. V pohodě hrající hosté dvakrát překonali domácího brankáře a zapsali desátou výhru v sezóně.

Rezerva Hodonína po třetí porážce zůstala na třetím místě, má však jedno odložené utkání k dobru.

Na úvodní trefu zápasu se čekalo jen čtvrthodiny. Skóre otevřel Ježek a poslal Vnorovy v 16.minutě do jednobrankového vedení.


Pojistka přišla v samém závěru prvního poločasu. Druhou branku hostujícího výběru zaznamenal, nejlepší střelec soutěže, Lukáš Kočiš.

Po přestávce už se ani jedno mužstvo gólů nedočkalo. Jak Hodonín, tak i Vnorovy své šance nevyužily a výsledek už se nezměnil.

[team_standings id=”13493″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.z, is.fotbal.cz

You may also like...