Kozojídky vyloupily Šardice, padlo sedm branek

Nevídaných sedm góly viděli diváci v Šardicích. V jediném sobotním duelu 1.B třídy hostil domácí Baník soupeře z Kozojídek. Nováček soutěže byl blízko bodovému zisku, ale nakonec vše brali hosté. 

1.B třída, sk. C – 5.kolo

Baník ŠARDICE – SK KOZOJÍDKY 3:4 (2:2)
Branky: 4´ Vacula, 7´ Válek, 80´ Knoflíček – 8´ Valenta, 11´ Nekarda, 47´ Březina, 82´ Hodonský. Rozhodčí: Tichánek – Zima I., Dufek. ŽK: Brhel, Mokruša – Březina, Kurečka, Valenta, Matuška, Hanzelka, Tomčal. ČK: 54´ Kurečka (Kozojídky). Diváci: 100

SESTAVY

Šardice: Tóth – Riedl, Kyněra P., Knoflíček, Zicháček, Hovězák, Novotný (65´ Kovář), Brhel, Mokruša, Vacula, Válek

Kozojídky: Grombíř – Hodonský, Vítek, Brákora, Nekarda (29´ Tomčal (88´ Hanzelka)), Vaverka, Březina (90´ Červenka), Kurečka, Valenta, Matuška (90´ Hozák), Cileček

REPORT ZE ZÁPASU

Loni druhé Kozojídky přijeli na hřiště nováčka ze Šardic. Jediný sobotní duel byl soubojem třetí mužstva tabulky se čtvrtým.

Úvodní minuty přinesly hned čtyři branky. Skóre zápasu otevřel ve čtvrté minutě Vacula -1:0. O tři minuty později už Šardice vedly o dva góly, když se trefil Válek -2:0.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a po minutě snížil Valenta -2:1. Za další tři minuty se skóre měnilo znovu. Vyrovnávací trefu zařídil Nekarda – 2:2, a začínalo se od nuly.

Do konce poločasu už se ani jedno mužstvo střelecky prosadit nedokázalo a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.


Také po přestávce pokračovala přestřelka mezi oběma týmy. Po dvou minutách hry poslal Kozojídky poprvé do vedení kapitán Březina.

V 54.minutě musel předčasně do sprch hostující Kurečka, který byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Druhé napomenutí během utkání, 1žk bezohledné podražení z boku v nepřerušené hře v souboji o míč 2žk projevy nespokojenosti prostestování kritika R přerušené hře bez hanlivých výrazu slovy si slepý pískej to pořádně to nebyl faul.

Šardicím se tak naskytla možnost s výsledkem něco udělat. Dlouho se však nemohly dostat přes hostující obranu, která statečně bránila hubený náskok.

Vyrovnání přišlo deset minut před koncem zápasu a Knoflíček poslal skóre do remízového stavu – 3:3. Ten ale nevydržel dlouho a za dvě minuty vstřelil vítězný gól Kozojídek Hodonský – 3:4.

Výsledek už si hosté do konce zápasu pohlídali a v soutěži dál zůstávají neporaženi. Šardice drží po druhé porážce v sezóně čtvrté místo.

You may also like...