KP, Divize: Hladké výhry pro Mutěnice i Bzenec

Ve vyšších soutěžích se v sobotu představila mužstva Mutěnic a Bzence. V domácím prostředí neměla se soupeři větších problému a vybojovala tři body.

Divize 

Slovan BZENEC – AFC HUMPOLEC 4:0 (2:0)
Branky: 38´(PK) +70´ Kasala, 45´ Zůbek, 60´ Čech. Rozhodčí: Šimeček – Hanák, Kostelník. Diváci: 145

Bzenec: Smrčka – Vinkler, Čech (69´ Petrucha M.), Vaverka (75´ Hubr P.), Košut, Petrucha T., Zůbek (81´ Andrýsek), Hubr M., Pelikán, Kasala, Mlýnek

V jediném sobotním divizním zápase přivítal Bzenec soupeře z Humpolce. Hosté hrající o záchranu toho moc nepředvedli a domácí se o výhru strachovat nemuseli.

Slovan udeřil v závěru poločasu, kdy nejprve proměnil pokutový kop Kasala a v nastavení se prosadil ještě Zůbek. Po přestávce se mezi střelce zapsal Čech a podruhé Kasala.

Bzenec nedal hostům příliš šancí a zvítězil znovu po dvou zápasech. Humpolec naopak prohrál počtvrté za sebou.Krajský přebor 

FK MUTĚNICE– Svratka BRNO 3:0 (1:0)
Branky: 33´ Holešinský, 56´ Koplík, 76´ Valenta. Rozhodčí: Šenkýř – Pátek, Pecher. Diváci: 140

Mutěnice: Myšák – Maršálek H., Čepil (80´ Benešovský), Weigl, Koštuřík, Drápal, Lamáček P. (70´ Valenta), Novotný, Koplík (80´ Bíza), Maršálek J., Holešinský (76´ Vydařilý)

Třetí Mutěnice hostily dvanáctou Svratku a zápas byl v režii domácího výběru. V prvním poločase se vinaři dostali do vedení po brance Holešinského.

Po změně stran přidal druhou trefu Koplík a výsledek zpečetil čtvrthodiny před závěrečným hvizdem střídající Valenta.

Výsledky KP

Mor. Krumlov – Bohunice 0:1 (0:0)

Kuřim – Bosonohy 1:3 (0:2)

Krumvíř – Ivančice 0:3 (0:2)

Start Brno – Sparta Brno 5:1 (3:1)

Vojkovice – MS Brno 0:2 (0:1)

Tišnov – Boskovice 0:6 (0:2)

 

You may also like...