KP SRPEN 2017: Veselí bez výhry a průměrný start pro Mutěnice

V sprnu odstartoval i Krajský přebor, kde se jako nováček představil tým Veselí nad Moravou a zkušený celek Mutěnic.

Krajský přebor – SRPEN 2017

FC Veselí:

Statistiky

  • Zápasy: 4
  • Body: 2
  • Skóre: 3:7
  • Umístění: 15. místo

Hráči Veselí začali sezonu domácím utkáním se Svratkou Brno. Konečným výsledkem byla remíza 1:1, po vyrovnaném výkonu ovšem mladíkům, kteří se objevují v sestavě Veselí, již v závěru docházely síly.

Následovalo utkání v Boskovicích, které se nevydařilo podle představ a bez vstřelené branky odjížděli Veselané po porážce 2:0. Stejným výsledkem skončilo i vložené středeční utkání na hřišti FK SK Bosonoh. Poslední utkání Veselí na domácí půdě nepřitáhlo ani stovku diváků, ti co přišli, i tak viděli čtyři branky a dělbu bodů po remíze 2:2.

Jedním z problémů Veselí může být i fakt, že po odchodu nejlepšího střelce Adama Polláka a záložníka Michala Janíka nepřivedli veselští funkcionáři žádnou náhradu. Jedinou posilou tak byl brankář Merkl. Podle webu is.fotbal.cz/hraci/prehled-hracu.aspx byla podána žádost na přestup blatnického střelce J. Štefánka, ta však za nějakou dobu zmizela a tudíž i tento přestup ztroskotal.

Veselané musejí změnit spoustu věcí, především střeleckou produktivitu, jestli chtějí začít získávat body a odlepit se ze spodních pozic.

FK Mutěnice:

Statistiky:

  • Zápasy: 4
  • Body: 7
  • Skóre: 6:3
  • Umístění: 6. místo

Mutěnice odstartovaly ročník vysokou výhrou nad týmem SK Olympia Ráječko 4:1, následné utkání na Svratce Brno znamenalo zisk bodu a tudíž se zdálo, že start by mohl být povedený.

Ovšem pak odjely Mutěnice bez bodu z Bystrce po porážce 1:0. Zapomenout na to daly však v domácím utkání s Boskovicemi, které znamenalo výhru 2:1 a zisk tří bodů.

Mutěnice čeká další utkání v Moravském Krumlově, který prozatím drží 9. pozici. Vzájemný duel Veselí a Mutěnic je v plánu 30.9.2017.

Předtím však svede do vzájemného duelu oba celky los 2. kola Krajského poháru (hrát by se mělo 6.9.2017).

Odeslaný screenshot obrázek

Aktuální tabulka KP Zdroj: souteze.fotbal.cz

Mohlo by se vám líbit...