Ratíškovice přišly o náskok, Mutěnice vysoko prohrály

Hodonínským zástupcům v KP se v sobotních zápasech nedařilo. Ratíškovice sice vedly po prvním poločase s posledním Moravským Krumlovem 3:0, ale nakonec se v utkání body dělily. Mutěnice pak doma podlehly třetím Boskovicím vysoko 0:4.

SOBOTA 7.5.2022

KRAJSKÝ PŘEBOR – 23.KOLO

Mutěnice na aktuálně třetí tým tabulky nestačily. Boskovice ukázaly svoji kvalitu už na začátku zápasu, kdy si vypracovaly dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase přidali hosté další dvě trefy a zápas ovládli v poměru 0:4.

FK MUTĚNICE – FC BOSKOVICE 0:4 (0:2)
Branky: 5´ Minx, 14´ Stara, 68´ Novák, 87´ Cichra. Rozhodčí: Lazar – Krbůšek, Kulíšek. Delegát: Skočovský. ŽK: Koplík, Holešinský, Koštuřík – Cichra. Diváci: 130

Mutěnice: Leznar – Maňák, Schüller, Weigl (81´ Prčík¨), Kupčík, Koštuřík, Petrucha (69´ Lamáček), Koplík, Svoboda, Holešinský, Opluštil (69´Mokruša)


Baník velmi dobře začal a ve 12.minutě o dvě branky, když se trefili Marcián a Zemánek. Do přestávky přidal třetí branku Ratíškovic Kočiš a domácí si do druhé půle nesli slibný náskok. Po změně stran už góly stříleli hráči posledního týmu tabulky KP a zápas tak skončil nerozhodně 3:3.

BANÍK RATÍŠKOVICE – FC MORAVSKÝ KRUMLOV 3:3 (3:0)
Branky: 6´ Marcián, 12´ Zemánek, 34´ Kočiš – 51´+67´ Vybíral, 82´ Stix. Rozhodčí: Dadák – Kučera, Hřib. Delegát: Kundelius. ŽK: Dobeš, Nedorostek – Komarovskyi. Diváci: 150

Ratíškovice: Chromý – Kundrata (69´ Ševčík), Skřivánek, Kočiš, Imrich, Dobeš, Petrucha, Zemánek (69´ Knotek), Bábíček, Nedorostek, Marcián (76´ Venclík)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...