Krajský přebor měl ve středu další vložené kolo

Nahuštěný program mají fotbalisté v krajském přeboru, ve kterém se ve středu hrálo druhé vložené kolo. Mutěnice hostily MS Brno a Ratíškovice se utkaly se Svratkou Brno.

Krajský přebor – 14.kolo

FK MUTĚNICE – SK MORAVSKÁ SLÁVIA 1:0 (1:0)
Branky: 22´ Lamáček Patrik. Rozhodčí: Weiss – Kulíšek, Štipčák. ŽK: Čepil (Mutěnice). Diváci: 120

Mutěnice: Myšák – Maršálek H., Čepil (79´ Holešinský), Kupčík, Lamáček P. (60´ Vydařilý), Koštuřík (89´ Drápal), Schüller (71´ Weigl R.), Trávník (84´ Michna), Novotný, Koplík, Maršálek J.

Mutěnice v posledním kole uhrály bod v Krumvíři a ten chtěly potvrdit také v domácím prostředí. Proti Moravské Slavii se dostali brzy do vedení, skóre zápasu otevřel ve 22.minutě Lamáček.

Do přestávky už se skóre neměnilo a do kabin si domácí nesli hubený náskok. Po přestávce už ani jedno mužstvo další gól nepřidalo a Mutěnice těsné vedení udržely.


FC Svratka BRNO – Baník RATÍŠKOVICE 3:2 (1:1)
Branky: 26´ Malůšek, 53´ Musil, 65´ Svoboda – 25´ Dobeš, 80´ Vacenovský. Rozhodčí: Šustr – Pecher, Krchňák. ŽK:  Macek (Ratíškovice). Diváci: 150

Ratíškovice: Chromý – Macek (66´ Kordula A.), Skřivánek, Konečný, Vrba, Knotek (73´ Vacenovský), Marcián, Bábíček T. (86´ Balus), Bábíček J., Chytka (59´ Kordula M.), Dobeš

Baník se pokoušel odčinit víkendovou porážku ze hřiště soupeře, když od Bosonoh inkasoval tři branky. Úvodní půle přinesla dvě branky, které se vešly do necelých dvou minut.

Hosty poslal do vedení Dobeš, ale ihned po rozehrávce se domácím podařilo srovnat, když přes pálil Malůšek. Nerozhodný stav vydržel až do přestávky.

Po změně stran otočil výsledek Musil a vítězný gól si připsal Svoboda. Ratíškovice už stačily deset minut před koncem snížit Vacenovským.

Další středeční výsledky

Moravský Krumlov – Boskovice 3:3 (2:0)

Ráječko – Krumvíř 3:1 (2:0)

Ivančice – Bosonohy 1:0 (0:0)

Kuřim – Sparta Brno 1:2 (0:0)

Rousínov – Bystrc 0:3 (0:0)

Bohunice – Líšeň B odloženo

You may also like...