Mutěnice otočily zápas s Vojkovicemi a vedou KP

Ve středečním vloženém kole krajského přeboru musely Mutěnice otáčet zápas s Vojkovicemi. Díky dvěma trefám Marcela Čepila se to povedlo a “vinaři” tak vyhráli i třetí utkání sezóny.

Krajský přebor – 14.kolo

FK MUTĚNICE – SK VOJKOVICE 2:1 (0:1)

Branky: 72´+81´ Čepil – 17´ Nevěděl. Rozhodčí: Julínek – Bělák, Špaček. ŽK:  Holešinský – Sedláček, Poláček, Houdek, Kasprij. Diváci: 250

SESTAVY

Mutěnice: Kratochvíla – Maršálek H., Čepil, Koštuřík, Drápal (67´ Lamáček P.), Bíza, Trávník (29´ Doležal (76´ Vydařilý)), Valenta, Koplík (36´ Kupčík), Maršálek J., Holešinský (67´ Weigl R.)

Vojkovice: Sedláček – Poláček P., Kopečínský, Lang, Kasprij, Pekárek, Fiala, Poláček R., Nevěděl (73´ Buc), Gerlinger, Houdek

REPORT ZE ZÁPASU

Domácí fotbalisté vstupovali do středečního zápasu z pozice lídra krajského přeboru, když vyhráli oba své předchozí zápasy (Bohunice 4:2, Ráječko 3:1).

Také Vojkovice ještě neokusily hořkost porážky, když ve dvou domácích zápasech vybojovaly čtyři body, za výhru nad Tišnovem a remízu se Svratkou.

Vzájemné utkání začalo lépe pro hostující výběr, jenž se brzy ujal vedení. V 17.minutě překonal domácího brankáře Nevěděl a Vojkovice šly do vedení.

Slušná divácká návštěva (250) hnala domácí do útoku, ale góly nepřicházely. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1 pro hosty.

Ani po přestávce to nevypadalo na otočení výsledku, ale nakonec se Mutěnicím podařilo obrat. Vyrovnávací branka přišla v 72.minutě a Marcel Čepil poprvé rozveselil domácí fandy.

Za necelých deset minut už Mutěnice vedly, když se podruhé v zápase dokázal střelecky prosadit Čepil a domácí fotbalisté vývoj utkání otočili.

Závěrečné minuty už změnu stavu nepřinesly a “vinaři” si tak připsali další tři body do tabulky krajského přeboru. Na kontě mají plný počet devíti bodů a o skóre drží první místo.