Dubňany na závěr soutěže podlehly Dražovicím

Třetí Dubňany přivítaly v posledním kole letošního ročníku I.A třídy Dražovice, výsledek pro oba týmy v podstatě již nic neřešil, ovšem ani tak se nehrálo v rukavičkách.

I.A třída sk. B – 26. kolo

FK Baník Dubňany – TJ Dražovice 0:1 (0:1)
Branky: 39´ Ondra Rozhodčí: Petko Marko – Kocman Jakub, Budovič Pavel ŽK: Juřica, Janík, Soldán, Novotný – Starý, Pelc, Pospíšil ČK: 45´ Soldán, 67´ Janík – 45´Pelc, 67´ Starý Diváci: 100

Dubňany: Myšák – Klečka (72´Wagner), Juřica (80´Kotásek), Sviták, Krejčík, Janík, Noga, Soldán, Válek, Silný (61´Kordula), Chaloupka

Dražovice: Rotrekl – Macháček, Čermák, Křap, Ondra, Starý, Pelc, Řepka, Škarabela, Rusňák, Pospíšil

V posledním kole na sebe narazily celky, které drží třetí, respektive devátou pozici. Favoritem utkání byly tedy Dubňany, napovídal tomu fakt, že Dražovice neměly možnost střídání.

Ovšem utkání mělo tvrdý spád od samotného začátku, domácí Janík obdržel první žlutou hned v 18. minutě za podražení. Následovala smršť žlutých karet pro domácího Soldána a hostujícího Pelce a Starého.

Právě po poslední zmíněné žluté kartě se dokázali prosadit hosté, když úvodní branku utkání vstřelil dražovický Ondra.

Krušné chvíle zažil rozhodčí v závěru poločasu, po vzájemné potyčce a druhých žlutých kartách byli vyloučeni za domácí Soldán a za hosty kapitán Pelc. Následně byl ještě ve stejné minutě odměněn žlutou kartou Igor Novotný, který byl v té chvíli na střídačce.

T-shock

Druhá půle již mnoho fotbalového nenabídla, ba naopak byly uděleny další 2 červené karty, každá na jedné straně a obě se stejným komentářem v zápisu od hlavního arbitra:

2.ŽK+ČK – vražení do oblasti hrudníka v prerušenej hre otvorenou dlanou bez zvýšenej intenzity

Tudíž na straně domácích nedohrál tentokrát Dušan Janík a na straně hostů Petr Starý. Následně byl ještě žlutou oceněn Juřica a Pospíšil, celkový počet žlutých karet se tedy zastavil na čísle 11 a počet karet červených na čísle 4.

Mohlo by se vám líbit...