Kyjov obral Rohatec o bod a získal druhou remízu

Sobotní hodové odpoledne bylo v Rohatci naplněno fotbalovým utkáním mezi domácím Slavojem a Kyjovem. V minulém kole prohrál Rohatec přestřelku v Břeclavi, Kyjov doma remizoval v Krumvířem. Utkání nakonec nemělo vítěze. Domací hubený náskok z prvního poločasu neudrželi, Kyjov po přestávce srovnal.

1.A třída, sk. B

Slavoj Rohatec A – FC Kyjov 1919 1:1 (1:0)
Branky: 28´ Šimánek – 63´ Riedl. Rozhodčí: Putna – Kugler, Hulcký. ŽK: Rezek, Páleník, Tomšej, Homola, Vašek – Měsíček, Dufek, Víšek. ČK: 64´ Vašek (Rohatec). Diváci: 117

Rohatec: Létal – Rezek, Ščevík, Páleník, Dohnálek, Tomšej, Homola (89´ Lábadi), Vašek, Petrák (65´ Salajka), Vanda, Šimánek (70´ Kolařík)

Kyjov: Měchura – Jančík(66´ Svoboda), Bartoň, Měsíček, Riedl, Dufek, Klimeš, Čada, Dulovecz, Víšek, Rubík

Hosté by se chtěli pobybovat v horní příčkách tabulky, jak naznačili před začátkem sezóny. Začátek sezóny Kyjovu poměrně vyšel, ve dvou zápasech si připsal dvě remízy.

V na hřišti Rohatce se v úvodu více dařilo Slavoji, který se také ujal vedení. Po necelé půlhodince zápasy otevřel gólový účet hodového zápasu Šimánek. Do přestávky už se skóre nezměnilo a Rohatec odcházel do kabin spokojenější.

T-shockPo změně stran se hosté snažili o vyrovnaní a odměnou jim byla přesná trefa Riedla ze 63. minuty. Následně se za protesty nechal vyloučit domácí kapitán Vašek.

Přesilovku o jednoho muže Kyjov využít nedokázal a jelikož se ani Rohatec už gólově neprosadil, skončilo utkání dělbou bodů. V tabulce to ani jenomu nepomohlo, Kyjov je devátý a Rohatec těsně za ním.

Mohlo by se vám líbit...