Milotice schytaly v Kyjově debakl, prohráli o pět branek

Fotbalisté Milotic po dvou výhrách okusili hořkost porážky. V dopoledním zápase na hřišti Kyjova schytali debakl 6:1. Rozdíl mezi oběma mužstvy je pětibodový a tabulce jsou na desátém, resp. jedenáctém místě.

1.A třída, sk. B

FC Kyjov 1919 – FK Milotice 6:1 (2:0)
Branky: 7´ (PK) Kuchař, 35´ Dufek, 50´ Klimeš, 54´ Marcián, 67´ (PK)+78´ Polášek – 69´ Vaško. Rozhodčí: Rosa – Špaček, Malík. ŽK: Polášek, Čada, Bartoň – Grufík, Neduchal, Hofr, Zajíc, Šifel. Diváci: 200

Kyjov: Měchura – Kuchař, Riedl, Dufek, Polášek, Klimeš (66´ Dobeš), Klingel, Čada, Kůřil A. (72´ Kůřil D.), Marcián (81´ Bartoň), Bochýnek (88´ Gebhart)

Milotice: Grufík (80´ Jankovič) – Neduchal (46´ Mikéska), Hofr, Knotek, Zajíc, Holub, Šifel, Nedvědický, Budík, Vaško, Gergel

Dopolední duel Kyjova s Miloticemi otevřel nedělní program v 1.A třídě. Na derby přišlo 200 diváků a viděli zajímavý duel se sedmi góly. Navíc hladké vítězství domácích fotbalistů.

Do vedení se dostal Kyjov už v sedmé minutě, kdy úspěšně proměnil pokutový kop Kuchař. Poločasový výsledek stanovil ve 35.minutě Dufek.

Do kabin tak odcházeli spokojenější domácí, kteří si v první půli vypracovali dvoubrankové vedení. V podzimní části urvaly vítězství Milotice, ty však v odvetě úplně propadly.

Po pěti minutách druhé půle přidal třetí branku Klimeš a Kyjov si šel pro lehkou výhru. Za další čtyři minuty už to bylo 4:0, mezi střelce se zapsal Marcián.

Domácí byli při střelecké chuti a padalo jim ta téměř vše. Na rozdíl pěti gólů dával v 67.minutě Polášek, který rovněž proměnil penaltu.

Odpověď ze strany Milotic na sebe nenechala dlouho čekat. Za dvě minuty se čestného gólu dočkali také hosté a Vaško upravil na 5:1.

Poslední slovo měl ale Kyjov, svým druhým góle v zápase stanovil konečnou podobu výsledku Polášek.