Lídr sestřelil Kněždub, Milotice jsou stále první

Pozici nejlepšího týmu v nejnižší krajské soutěži si udrželi fotbalisté Milotic. Před dvěmi stovkami diváků přehráli hladce třetí Kněždub a drží se na prvním místě tabulky.

1.B třída, sk. C – 20.kolo

FK Milotice – Sokol Kněždub 5:0 (2:0)
Branky: 14´ Šifel, 23´ Kasan, 50´ Hofr, 63´+89´ Holub. Rozhodčí: Pláteník – Hrubý, Uher. ŽK: Lukáš, Durna Ma. (oba Kněždub). ČK: 52´ Durna Mi. (Kněždub). Diváci: 200

Milotice: Grufík – Mikéska, Hofr, Hroudný, Toman (46´ Zajíc), Holub, Šifel, Kasan (66´ Nedvědický), Vaněk (72´ Knotek), Antoš, Gergel

Kněždub: Lipár (63´ Zavadil) – Smištík (80´ Rýpar), Lukáš, Vařecha, Durna Ma., Grabec L., Durna Mi., Grabec R. (81´ Bíla), Petrucha (66´ Chromeček), Zelinka, Janík (84´ Nejedlík)

Duel prvního se třetím poutal v neděli největší pozornost v 1.B třídě a očekával se vyrovnaný zápas. Výsledek však hovoří jasně a lídr soutěže jen potvrdil svou pozici.

První půle nabídla dvě branky. Ta první padla po necelé čtvrthodině a Šifel poslal domácí tým do vedení.

O deset minut později už to bylo o dva góly, přesně zamířil Kasan a Milotice si kabin odnášely dvoubrankové vedení.

Krátce po zahájení druhé půle udeřili domácí potřetí, úspěšným střelcem byl tentokrát Hofr. Tradiční střelci tak držely akcie Milotic opět hodně vysoko.

Následně se nechal vyloučit hostující Milan Durna a výrazně tak oslabil svůj tým. V té chvíli už Kněždub nemohl pomýšlet na jakýkoliv zvrat.

Červená karta během zápasu, Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, V přerušené hře mě hráč urazil slovy “běž do prdele šuline”.Při odchodu z HP doplnil výrok “si děláš prdel čuráku”

Po hodině hry se prosadil také nejlepší střelec soutěže Holub a tentýž hráč minutu před koncem zpečetil vítězství favorita, když překonal náhradního golmana Zavadila popáté..

Kněždub toho příliš neukázal a brankáře Grufíka za celých devadesát minut nepřekonal.

Mohlo by se vám líbit...