Louka dostala ve Vacenovicích desítku, Tasov nadělil šest gólů

Ve III.C třídě se v sobotu hrály čtyři duely, ve kterých favorité nezaváhali. Tasov nastřílel Tvarožné Lhotě šest branek, rezerva Vacenovic zostudila Louky deseti góly. 

III.C třída – 7.kolo

Agro Vnorovy B – FC Moravský Písek 2:2 (0:0)
Branky: 56´ Studnička, 64´ Petrucha – 52´ Mička, 88´ Kučera. Diváci: 50

Duel dvou sousedů v tabulce skončil nerozhodným výsledkem. Na vedoucí gól hostujícího Mičky odpověděli domácí trefami Studničky a Petruchy.

Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem Kučera. Remíza ani jednomu mužstvu příliš nepomohla.

Horňácko Hrubá Vrbka – Kordárna Velká n/Vel. B 1:3 (1:2)
Branky: 35´ Blažek Patrik – 2´ Rybníkář, 9´+75´ Pavlinec Martin. Diváci: 85

Horňácko, čekající na první vítězství, se ani v sobotu pro Javorníku nedočkalo. Favorizovaní hosté vedli už v deváté minutě o dvě branky.

Do přestávky sice Hrubá Vrbka vykřesala naději, ale po přestávce Velká přidala třetí gól a udržela se na prvním místě tabulky.


Sokol Hroznová Lhota B – Sokol Tvarožná Lhota 6:0 (4:0)
Branky: 22´ Jegla, 28´ Durna, 34´ Bíla, 39´ Lipčík, 68´+79´ Pravda. Diváci: 80

V Tasově předvedli domácí fotbalisté opět útočný fotbal a nedali Tvarožné Lhotě žádnou šanci. Už do přestávky do bylo o čtyři branky.

Po změně stran přidal Pravda další dvě trefy a domácí si došli pro snadné tři body. Vyhráli tak i svůj pátý zápas sezóny a drží se na druhém místě se dvěma zápasy k dobru.

SK Vacenovice B – Sokol Louka 10:0 (6:0)
Branky: 12´+18´ Miléř Martin, 14´+50´+51´ Šrédl, 20´ Ingr, 25´ Šťavík, 31´ Procházka, 77´+83´ Korčák. Diváci: 20

Před hrstkou diváků si béčko Vacenovic otevřelo střelnici proti Louce. Bezzubí hosté do konce prvního poločasu inkasovali šest branek.

Kanonáda pokračovala i po změně stran. Hattrickem se zaskvěl Šrédl, v závěru přidal dva góly Korčák. Hosté si nakonec odvezli desítku.

[team_standings id=”9656″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...