Kozojídky vyhrály i čtvrtý zápas okresního přeboru

Nedělní program fotbalových zápasů otevřel dopolední duel, ve kterém Kozojídky přivítaly Moravany. Po vyrovnaném prvním poločase se domácí rozjeli, čtyřmi góly rozhodli zápas a upevnili první místo v tabulce.

Okresní přebor – 4.kolo

SK Kozojídky – Slavoj Moravany 5:2 (1:1)
Branky: 45´ Hrbek, 48´ Nekarda, 51´ (PK) Slovák, 62´+64´ Březina – 18´+87´ Novák. Rozhodčí: Dufek – Blažek, Bittner. ŽK: Slovák, Kurečka – Vaculík, Kalinec. Diváci: 200

Kozojídky: Grombíř – Hrbek, Grossman, Gloza, Slovák, Nekarda, Bančák (85´ Červenka), Březina, Hanzelka (88´ Lacek), Kurečka (73´ Janíček), Matuška

Moravany: Strmiska – Drobilík, Bařina, Kalinec, Buštík, Měsíček (69´ Hudec), Tychtl, Vaculík, Zýbal (62´ Šeďa), Novák, Ficek (46´ Rotrekl)

Lídr soutěže přivítal na domácím trávníku fotbalisty Moravan. Hosté favorita dlouho trápili a v 18.minutě se dostali po brance Nováka do vedení.

Slavoj si náskok hlídal téměř až do konce poločasu, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Vyrovnávací gól vstřelil Hrbek v poslední minutě první půle.

T-shock

Po změně stran už se Kozojídky rozehrály a přidaly také brzy další branky. Už po třech minutách druhého poločasu poslal domácí do vedení Nekarda. Chvíli po něm proměnil pokutový kop Slovák a bylo to 3:1.

Po hodině hry udeřil dvakrát v krátké době Březina a bylo prakticky rozhodnuto. Moravany ještě v závěru dokázaly snížit, když se podruhé prosadil Novák. Porážku však Slavoj odvátit nedokázal.

Kozojídky tak zvítězily i ve svém čtvrtém zápase a plným bodovým ziskem kralují okresnímu přeboru.