Mikulčice smetly Nenkovice, rozhodl první poločas

Fotbalisté Mikulčic rozdrtili v sobotním zápase okresního přeboru Nenkovice 7:0. Sokol prohrál podruhé za sebou shodným výsledkem. 

Okresní přebor -25.kolo

TJ Mikulčice – Sokol Nenkovice 7:0 (6:0)
Branky: 13´ Stráník, 14´+45´ Linhart, 27´+31´+45´  Novák, 76´ Vacenovský. Rozhodčí: Voříšek – Chromek, Knotek. ŽK: Pospíšil Dan., Stehno. Diváci:50

Mikulčice: Novotný – Šuga, Čech, Pitzinger, Čechovský, Vacenovský, Novák, Pochylý, Bureš, Polášek, Stráník (Mokruša, Linhart, Lipták, Konečný)

Nenkovice: Schöfr (17´ Kellner (46´ Kováč)) – Klíč, Hlaváč, Kováč, Stehno, Pospíšil Dav., Frelich, Kuchař, Raus, Černohorský Mar., Pospíšil Dan. (Vaverka, Valenta, Kučera)

Zachraňující se Mikulčice hostily, v posledních zápasech, trápící se Nenkovice. Také toto utkání hostům příliš nevyšlo.

O osudu zápasu rozhodla první půle, která nabídla šest branek. O tu první se postaral Stráník, chvíli po něm skóroval také Linhart.

Po půlhodině hry se dvakrát v krátkém sledu trefil Novák. V závěru poločasu se do střelecké listiny podruhé zapsal Linhart a hattrick zkompletoval Novák.


Po přestávce už prakticky o nic nešlo a utkání se jen dohrávalo. Domácí výběr se dočkal ještě jednoho gólu, když se prosadil v 76.minutě Vacenovský.

Mikulčice díky třem bodům poskočily před Radějov na jedenácté místo. Nenkovice po třetí porážce v řadě zůstaly páté.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...