Milotice otočily zápas na hřišti čtvrtých Uhřic

Přestože po prvním poločase prohrávali po závěrečném hvizdu se mohli radovat. Fotbalisté Milotic dokázali po přestávce třemi góly otočit nepříznivý výsledek a z Uhřic si odváží vítězství.

1.B třída, sk. C – 17.kolo

SK Uhřice – FK Milotice 2:4 (2:1)
Branky: 20´ Mikšík, 30´ Hroudný – 4´+80´ Holub, 47´+59´ Šifel. Rozhodčí: Kulíšek – Kopřiva, Zámečník. ŽK: Kopřiva – Kasan, Habáň. Diváci: 120

Uhřice: Mokrý – Konečný, Kramář (64´ Hořava T.), Rotrekl, Neumann (83´ Strmiska), Valihrach, Hořava L., Pěnčík, Kopřiva, Mikšík, Hroudný D.

Milotice: Grufík – Mikéska, Hofr, Hroudný J., Toman, Zajíc (55´ Vaněk), Holub, Šifel (90´ Měchura), Kasan (83´ Neduchal), Habáň, Antoš

Šlágrem kola v 1.B třídě bylo utkání mezi čtvrtými Uhřicemi a prvními Miloticemi. První měření sil zvládl lépe lídr soutěže, který nováčka udolal 2:1.

Jarní odvetný zápas se začal znovu lépe vyvíjet pro favorizovaný tým. Hosté se dostali do vedení už ve čtvrté minutě, kdy se dokázal prosadit nejlepší střelec soutěže Petr Holub.

Hubený náskok vydržel Miloticím jen necelou čtvrthodinu a Uhřice začaly kousat. Mikšík se postaral o vyrovnání ve 20.minutě a o deset minut později Hroudný výsledek otočil ve prospěch domácího mužstva.

Čtvrtý tým tabulky tak během krátké chvíle dokázal zaskočit favorita a dvěma trefami zvrátit vývoj utkání na svoji stranu. Do kabin tak odcházeli spokojenější fotbalisté Uhřic.Přestávkovou rozmluvu si Milotice vzali k srdci a už po dvou minutách druhého poločasu bylo srovnáno. Rychlou akci zakončil Šifel a začínalo se od začátku.

Na vítězný gól se více než stovka diváků počkala do šedesáté minuty, kdy se podruhé v zápase trefil Šifel a vrátil Miloticím vedení.

Znovu vydobytý náskok už hosté nepustili a dovedli zápas do vítězného konce. Pojistku přidal v 80.minutě Holub, pro kterého to bylo rovněž druhá branka v zápase.

Milotice zvítězily po třinácté v sezóně a zvýšily náskok před svými soupeři. Ti se však můžou v nedělních zápasech  znovu přiblížit.

Mohlo by se vám líbit...