Milotice schytaly na úvod osm branek v Krumvíři

Hodně nepovedené utkání mají za sebou fotbalisté Milotic. Na hřišti lídra soutěže zklamali a odvezli si příděl osmi branek, přesto že sami tři góly dali.

1.A třída, sk. B – 14.kolo

Sokol Krumvíř – FK Milotice 8:3 (3:1)
Branky: 2´ Rozkydal, 13´ Kmeť, 31´+52´+70´ Ondroušek, 59´ Zvonič, 72´+82´ Svoboda – 12´ Holub, 46´ Vaško, 84´ Toman. Rozhodčí: Bělák – Julínek, Budovič. ŽK: Charvát – Mikéska, Antoš. Diváci: 150

Krumvíř: Doležal A. – Luskač R., Luskač O., Adamec, Hoša, Doležal M. (74´ Němeček), Ondroušek, Rozkydal (70´ Kobylka), Bíza (74´ Charvát), Kmeť, Zvonič P. (62´ Svoboda)

Milotice: Grufík – Mikéska, Hroudný (68´ Neduchal), Knotek, Holub, Šifel, Nedvědický (55´ Toman), Machlica, Antoš, Vaško, Gergel

Utkání začalo svižně a už ve druhé minutě šli domácí do vedení, když se prosadil Rozkydal. Náskok jim vydržel jen deset minut, o vyrovnání se postaral Holub.

Hned vzápětí však Krumvíři vrátil vedení Kmeť a za dalších dvacet minut přidal další branku Ondroušek. První poločas patřil lídru soutěže, který si vypracoval dvoubrankové vedení.


Naději pro Milotice přišla z kraje druhé půle, když se do střelecké listiny zapsal Vaško. To ale bylo od hostů na delší dobu vše.

Taktovky se chopili domácí a stříleli jeden gól za druhým. Dvoubrankoví náskok vrátil Krumvíři Ondroušek, pátý gól pak přidal Zvonič.

V 70.minutě zkompletoval hattrick Ondroušek a bylo to 6:2. Poté se během deseti minut dvakrát trefil střídající Svoboda a utkání se proměnilo v debakl hostujícího výběru.

Poslední slovo však měly Milotice a šest minut před koncem upravil na konečných 3:8 z jejich pohledu Toman. Krumvíř si pojistil první místo, Milotice zůstaly ve středu tabulky.

Další sobotní výsledek

SK Rakvice 1932 – Sokol Hroznová Lhota 2:0 (0:0)
Branky: 48´ Pátek, 78´ Kubiš

Mohlo by se vám líbit...