MOL Cup preview: Slovan vystaví na Moravě Hodonínu stopku

Již ve středu se představí v Hodoníně dosud nejsilnější soupeř. V rámci 3. kola MOL Cupu dorazí na jih Moravy Slovan Liberec.

Preview MOL Cup – 3. kolo

Středa 20.9. 2017 – 16:00

FK Hodonín – FC Slovan Liberec
Rozhodčí:
Berka – Pelikán, Podaný Delegát: Dofek

FK Hodonín:

Nováček MSFL se stále oťukává bez většího náznaku vyrovnané formy. Utkání s velkými favority má jednoznačné průběhy v neprospěch Hodonína. V posledních 3 kolech však přeci jen bodovali svěřenci trenéra Komňackého, když nejprve remizovali v Petřkovicích, dovezli 3 body z Olomouce a doma uhráli plichtu s favorizovanou Líšní.

Fotka uživatele MOL Cup.

F. Komňacký po losu 3. kola Zdroj: FB MOL Cup

Výkony jsou i přesto nepřesvědčivé a Hodonín se bude muset ve třetí nejvyšší lize ještě předvést. Zvednutí potřebuje především útok, neboť oproti divizní sezoně Hodonín pokulhává především střelecky.

V domácím poháru však v minulém kole překvapil, když si doma poradil s druholigovými Vítkovicemi. Předpokladem je taktéž, že se v sestavě Hodonína ukáží hráči, kteří se nedostávají do jedenáctky tak často. Respektive částečné proházení sestavy podobně jako před utkáním s Vítkovicemi bude na místě.

Posledních 3 zápasy:

  • Hodonín – Líšeň 0:0
  • HFK Olomouc – Hodonín 1:2
  • Petřkovice – Hodonín 0:0

FC Slovan Liberec:

Liberec prošel klasickou přestavbou kádru, kdy se na sever Čech stěhovali i někteří z přeplněného kádru Sparty – např. M. Pulkrab, M. Hybš

Předpokladem je, že i právě jim dá trenér Trpišovský v pohárovém utkání šanci. Slovan hraje navíc ve skvělé pohodě, od porážky se Sigmou Olomouc a divokou remízou se Spartou přišlo skvělé období pro hráče na severu Čech.

Z posledních 4 utkání nevyhrál Liberec jediné, když si na něj vyšlápla neporažená Plzeň. Ikdyž Liberec vytáhne především hráče, kteří se v lize tolik neukazují, ambice má nejvyšší.

Předzápasové předpoklady mluví jednoznačně pro prvoligový tým, záležitost by to měla být jednoznačná. Pro fanoušky na Hodonínsku věříme, že se však hráči pod vedením trenéra Komňackého budou chtít předvést.

Poslední 3 zápasy:

  • Brno – Liberec 1:2
  • Liberec – Plzeň 0:3
  • Karviná – Liberec 0:1

Stanislav Urbánek v pozvánce na oficiálním webu FK Hodonín upozorňuje na využití velkého parkoviště u sportovní haly. Oficiální pozvánka -> fkhodonin.com/pozvanka-mol-cup

Kompletní program utkání MOL Cupu v tomto týdnu:

Zdroj: FB MOL Cup

Fotka uživatele MOL Cup.

 

Mohlo by se vám líbit...