Okresní pohár: Do finále postoupil Tasov a Starý Poddvorov

Ve středečních zápasech okresního poháru se rozhodlo o dvou finalistech. O titul si zahrají fotbalisté béčka Hroznové Lhoty (Tasov) a Starého Poddvorova. Místo finálového utkání bude dodatečně upřesněno.

Okresní pohár (semifinále)

Sokol HROZNOVÁ LHOTA B – Sokol PETROV 2:1 (2:1)
Branky: 6´+10´ (PK) Falešník – 18´ Zlomek. Rozhodčí: Zámečník – Tománek, Hadač. ŽK: Lipčík M., Bíla O., Bartošek – Grabec, Krša, Šantavý, Zlomek. ČK: 75´ Grabec (Petrov). Diváci: 200

Zápas se rozhodl v prvních dvaceti minutách hry. Domácí poslal do dvoubrankového vedení Falešník, když otevřel v 6.minutě brankový účet a v 10.minutě proměnil pokutový kop.

V 18.minutě snížil Zlomek a zápas dostal nový náboj. Více branek ale už dvě stovky diváků neviděli. Čtvrthodiny před koncem byl navíc vyloučen hostující Grabec.
KEN VESELÍ nad MORAVOU – TJ STARÝ PODDVOROV 1:3 (1:2)
Branky: 44´ Tomeček – 23´ Horný, 34´+50´ Daniel. Rozhodčí: Rotter – Kukula, Svoboda. ŽK: Kunovjánek, Tomeček – Kašík. Diváci: 64

Favorizovaní hosté utkání zvládli a jako první udeřili. Do vedení je poslal Horný, toho po deseti minutách násedoval Daniel a bylo to o dva góly.

Krátce před přestávkou dokázal vykřesat naději Tomeček, ale v úvodu druhého poločasu zvyšoval svou druhou brankou Daniel. Hosté už výsledek udrželi až do závěrečného hvizdu.

You may also like...