MSDŽ: Mutěnice vezou po obratu výhru z Březnice

V sobotu dopoledne nastoupily ženy Mutěnice na hřišti Březnice k mistrovskému zápasu 11.kola MSDŽ. Domácím fotbalistkám se podařil vstup do utkání, ale nakonec po parádním obratu braly všechny body Mutěnice.

MSDŽ – 11.kolo

Březnice – Mutěnice 3:5 (3:2)
Branky: 6´ Cíbiková, 9´+24´ Adamíková – 40´ Svobodová, 42´ Rozkydalová, 60´ Ivičičová, 66´ Menyhartová (PK), 90´ Lamáčková. Rozhodčí: Mikulášek. Diváci: 25

Mutěnice: Zemánková – Jansová, Ivičičová, Jakubčíková, Horecká, Svobodová, Válková, Lamáčková, Ingrová, Brožovičová, Rozkydalová (Hykšová, Nováková, Menyhartová)

Neuvěřitelný obrat dnes předvedly ženy Mutěnic v Březnicích. Na tabuli svítila 24.minuta a holky prohrávaly po aktivním začátku Březnice 3:0. Ale ani to hostující fotbalistky neodradilo od bojovnosti.

Ve 40.minutě snížila na 3:1 Svobodová. O necelé dvě minuty se prosadila Rozkydalová a do kabin se odcházelo za stavu 3:2.

Po změně stran se do toho Mutěňanky obuly. V 60.minutě se trefila Ivičičová a o pět minut později byl nařízen proti Březnicím pokutový kop a Menyhartová tak zvýšila na 3:4.

A aby toho nebylo málo obrat dokonala svým gólem v poslední minutě Jakubčíková a tak vznikl konečný výsledek 3:5. Co k tomu dodat..za žádnou cenu se nevzdávat, zatnou zuby a bojovat do konce.

Zdroj: facebook FK Mutěnice – ženy

You may also like...