Střídající Paděra vystřelil Hodonínu výhru v nastavení

První kolo letošního ročníku Fortuna MSFL nabídlo zajímavé duely. Hodonín o své výhře rozhodl až v nastavení. Níže v článku naleznete přehled všech odehraných utkání.

Fortuna MSFL – 1. kolo

ČSK Uherský Brod – FK Hodonín 0:1 (0:0)
Branky: 91´ Paděra
Rozhodčí: Denev Alex – Nováček Ivo, Mayer Jan Delegát: Volek Stanislav ŽK: Šturma, Fojtík (oba Hodonín) Diváci: 482

Uh. Brod: Kohoutek – David M., Holík, David R., Šálek, Dolina, Sklenář (84´ Pochylý), Hruboš (68´ Večeřa), Vrága, Nevařil, Michalec (71´ Mančík)

Hodonín: Petřáš – Čurgali, Vinkler, Dovhanyuk (70´ Žák), Michna (88´ Hesek), Šturma (86´ Paděra), Dekleva, Holešinský, Fojtík, Polách, Sasín

Premiérový duel ve 3. lize si pro Uherský Brod i Hodonín nabídl zajímavou bitvu, ve které se snažili svěřenci trenéra Komňackého z Hodonína převzít velkou část tempa hry. V polovině prvního poločasu měl příležitost hostující Polách, jeho pokus z přímého kopu však bránu neohrozil.

Ve druhém poločase a především jeho závěru to byl drtivý nápor Hodonína. Hostující borci sevřeli v posledních chvílí domácí před jejich brankou a vyústění přišlo rozhodující brankou. Trenér Komňacký měl šťastnou ruku při výběru střídání, do hry poslal v 86. minutě Paděru, kterému stačilo pouze 5 minut aby nervozní duel rozhodl.

Oči Hodonína nyní směřují k úternímu utkání v MOL Cupu, na jih Moravy přijíždí tým Vítkovic, který obdržel ve 2. kole FNL debakl od Opavy 6:2.