MSFL: Hodonín hrál doma s Hlučínem bez branek

V páteční předehrávce MSFL přivítal Hodonín soupeře z Hlučína. Diváci, kteří zavítali to toho utkání se gólové radosti nedočkali a obě mužstva získala po bodu za bezbrankovou remízu.

Fortuna MSFL

FK Hodonín – FC Hlučín 0:0

Rozhodčí: Machač – Černý , Volek . ŽK: Žák – Dostál T., Jančík, Mac, Vengřinek. Diváci: 280

Hodonín: Novotný – Suchý, Bohun, Sasín, Hesek, Žák, Jakubek (60´ Opina), Ricardo (38´ Massamba), Mareš L., Pospíšil, Fojtík (68´ Mareš T.)

Hlučín: Kolenko – Málek, Opatřil, Lucas (68´ Dostál), Foltyn, Pyclík (60´ Jančík), Dostál T., Hudeczek, Mac, Štefek, Vengřinek

Oba soupeře v tabulce dělilo jen pět bodů a tak se čekal vyrovnaný duel. Lépe na tom byli hosté, kterým patřilo osmé místo, zatímco Hodonín se držel na dvanácté příčce.

Necelé tři stovky diváků se ale nakonec branky ani na jedné straně nedočkali a utkání skončilo bezbrankovou remízou, která nepomohla žádnému z týmů.

Hosté si na jaře poprvé odvezli ze hřiště soupeře nějaký ten bod. Hodonínští fotbalisté potřetí v odvetné části body ztratili.

K dalšímu zápasu zajíždí Hodonín do Dolního Benešova, kde bude o další ligové body bojovat v sobotu 13.dubna od 15:30 hodin.

SESTŘIH UTKÁNÍ

Zdroj video: tvcom.cz

You may also like...