Mutěnice deklasovaly Ivančice a Veselí se dočkalo první výhry

Veselí čekalo před dnešním duelem stále na první výhru v sezoně, Mutěnice si chtěly vyšlápnout na Ivančice.

Krajský přebor – 7. kolo

SK Vojkovice – FC Veselí n. Mor. 2:4 (1:2)
Branky: 19´ Kopečínský, 72´ Horňák – 3´ Vaďura, 41´ Radmil, 53´+ 64´ Štefánek Rozhodčí: Marinč Lukáš – Kocman Jakub, Bělák Marek Delegát: Linhart Karel ŽK: Lang, Čermák, Tichý (všichni Vojkovice) Diváci: 100

Vojkovice: Sedláček – Kopečínský, Dvořák, Lang, Fajgl, Fiala (55´ Negoda), Buc, Vacek (79´ Strouhal),Čermák, Hořnák, Tichý

Veselí: Motyčka – Symerský, Valenta, Hodonský D. (46´ Suchánek), Radmil, Štefánek, Klimek, Smějsa, Vaďura (74´ Tomčal), Růžička (89´ Hodonský J.), Vardan

Veselí se vstup do sezony absolutně nepovedl. Nahrazení střelce Polláka se objevilo jako obrovský problém a hodně mladý kádr se potýkal od samého počátku s problémy.

Nyní bylo však všechno jinak a Veselí od začátku nastoupilo jako jiný manšaft. Do vedení poslal totiž Veselany již ve 3. minutě Vaďura.

Na tuto branku však dokázali ještě domácí odpovědět, když se po devatenácti minutách prosadil Kopečínský. Odpovědí na branku Radmila ze 41. minuty už však byl jen poločasový hvizd a pro hráče Veselí dopadl poločas na výbornou.

Veselí pokračovalo v nastaveném tempu i ve druhém poločase. Na 3:1 zvýšil v 53. minutě Štefánek, který se dokázal prosadit podruhé za dalších 11 minut.

Snížit se podařilo domácím z pokutového kopu v 72. minutě zásluhou Horňáka. Svěřenci trenéra Hrotka se tak dočkali konečně vítězství, když v 7. kole zvítězili na hřišti Vojkovic.

FC Ivančice – FK Mutěnice 1:5 (0:3)
Branky: 50´ Novák – 1´ Drápal, 38´+ 77´ Maršálek J., 42´+ 73´ Čepil Rozhodčí: Hudec Martin – Chabiča František, Smekal Roman Delegát: Koráb Marcel BEZ ŽK Diváci: 120

Ivančice: Podolský – Viklický (82´ Foral), Matějka, Sládek, Štěpanovský, Bořil, Černý (46´ Šnyrch), Novák, Čožík, Rybníček, Pekáč

Mutěnice: Kratochvíla – Maršálek H., Čepil, Kupčík, Benešovský, Vydařilý, Drápal, Vaverka, Trávník, Koplík, Maršálek J.

Mutěnice své utkání začaly více než skvěle, běžela teprve první minuta a prosadit se dokázal Tomáš Drápal. Dlouhou dobu se následně v Ivančicích nic nedělo –  o to zajímavější byl však závěr prvního poločasu.

Nejprve na 0:2 pro hosty zvýšil 38. minutě Maršálek, následně ještě překonal brankáře Podolského hostující útočník Čepil.

Na začátku druhé půle snížili domácí díky trefě Nováka z 50. minuty. Pak však panovali opět hráči Mutěnic. Druhou branku připsal na začátku poslední dvacetiminutovky Čepil a po něm i v 77. minutě Maršálek.

Oba celky z Hodonínska interesované v Krajském přeboru tak odjíždějí s plným bodovým ziskem.

 

Mohlo by se vám líbit...