Trápící se Mutěnice nestačily v derby na Ratíškovice

Derby v krajském přeboru mezi Mutěnicemi a Ratíškovicemi přineslo slušnou návštěvu a vítězství hostujícího mužstva. Mutěnice nevyhrály už popáté za sebou a trápí se, naopak Baník vyhrál v KP podruhé za sebou.

Okolo čtyř stovek diváků zavítalo na derby v KP do Mutěnic kam přijely Ratíškovice. Vše podstatné se událo hned v prvním poločase.

Domácí mužstvo začalo výborně a ve čtvrté minutě poslal “vinaře” do vedení Hynek Maršálek. Z náskoku se Mutěnice těšily pouze pět minut. V deváté minutě bylo srovnáno, pokutový kop proměnil hostující kapitán Kordula.

Krátce před odchodem do kabin Baník udeřil podruhé. Znovu z toho byla penalta, opět se jí chopil Kordula a byl i podruhé úspěšný. Ratíškovice šly do kabin s náskokem jednoho gólu.

Mutěnice měly celý druhý poločas na to, aby s výsledkem dokázaly něco udělat. Trápily se však v koncovce a střelecky se prosadit nedokázaly.

Baník na tom byl podobně a na domácí obranu v čele s brankářem Maloněm už vyzrát nedokázal. Ratíškovice tak vydřely tři body a v tabulce poskočily před Mutěnice o dva body na deváté místo.

SOBOTA 19.9.2020

Krajský přebor – 7.kolo

FK MUTĚNICE – Baník RATÍŠKOVICE 1:2 (1:2)
Branky: 4´ Maršálek H. – 9´(PK)+43´(PK) Kordula ; Rozhodčí: Kocman – Budovič, Junek; ŽK: Kupčík – Chromý, Kordula M., Bábíček J., Nedorostek; Diváci: 400

Mutěnice: Maloň – Maršálek H., Čepil, Kupčík, Lamáček (63´ Svoboda (83´Opluštil)), Vydařilý, Koštuřík, Novotný, Koplík, Maršálek J. (44´ Weigl), Holešinský (87´ Schüller)

Ratíškovice: Chromý – Skřivánek, Konečný, Kordula (90´ Zemánek), Hromek, Kotek (80´ Kundrata), Bábíček J. (90´ Sukup), Ševčík, Křižka, Nedorostek, Marcián (74´ Dobeš)

Tiskovka po zápase

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz, facebook Baník Ratíškovice

You may also like...