Mutěnice přes Strážnici dál, Koštuřík dal hattrick

V pátek se ve Strážnici odehrálo 1.kolo krajského poháru, ve kterém domácí mužstvo nestačilo na favorizované Mutěnice. Vinaři duel rozhodli dvěma góly po změně stran a postoupili do dalšího kola.

Krajský pohár – 1.kolo

Jiskra Strážnice – FK Mutěnice 2:4 (2:2)
Branky: 4´ Lípa, 40´ Žák – 23´+27+54´ Koštuřík, 82´ Maršálek Jiří. Rozhodčí: Mayer – Štipčák, Jonáš. ŽK: Píža, Lípa, Vávra, Chlud – Valíček. Diváci: 100.

Strážnice: Píža – Gajda, Lípa (85´ Striby), Žák, Versamis, Paška, Vávra, Mička, Bíla, Mašina, Chlud (85´ Rybár)

Mutěnice: Šupa – Maršálek H., Čepil (75´ Bíza), Kupčík, Vydařilý, Koštuřík (89´ Růžička), Drápal (85´ Valíček), Válek, Novotný (89´ Lučan), Koplík, Maršálek J.

Pohárové utkání se začalo lépe vyvíjet pro Strážnici, která se už ve čtvrté minutě ujalo vedení. Hostujícího brankáře prostřelil Lípa a domácí šli překvapivě do vedení.

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a Koštuřík po dvaceti minutích srovnal. Krátce na to tentýž hráč vstřelil i druhou branku. První půle ale skončila remízou, pět minut před přestávkou zaznamenal vyrovnávací trefu Žák.

Bezbrankový stav druhého poločasu zlomil v 54. minutě znovu Koštuřík. Čímž završil hattrick a vrátil Mutěnicím vedení, které už favorit nepustil.

Konečnou podobu výsledku pak dala 82. minuta a čtvrtý gól, který zařídil Jiří Maršálek. Mutěnice těžké utkání zvládly a vybojovaly postup do 2.kola poháru.

 

Mohlo by se vám líbit...