Šardice postoupily přes Svatobořice do finále

V prvním semifinálovém duelu proti sobě nastoupily Šardice a Svatobořice. Po prvním poločase vedli domácí nad Spartakem 2:0, oba góly dal Vacula. Po změně stran padly další tři branky a do finále po výhře 5:0 jdou Šardice.

Semifinále okresního poháru

FK Šardice – Spartak Svatobořice 5:0 (2:0)
Branky: 13´(PK)+35´+67´ Vacula, 84´ Benešovský, 85´ Šprta. Rozhodčí: Knotek – Chromek, Jílek. Bez ŽK. Diváci: 60

Šardice: Vinca – Kyněra, Benešovský, Zicháček, Hála, Novotný, Brhel (46´ Hučko), Maruška, Šprta, Kolařík (68´ Riedl), Vacula

Svatobořice: Dvořák – Varmuža, Lunga, Pekárek, Michna, Šalša, Antoš (70´ Řihák), Maršálek L., Kačer, Šimeček, Neduchal

Šardice prochází pohárem stejně snadno jako dosud vládnou své soutěži. Také úvodní semifinálový duel proti Svatobořicím nebyl výjimkou.

Spartak šel do utkání v roli mírného favorita, jelikož hraje okresní přebor. Pohárové zápasy však mažou výkonnostní rozdíly a dnes se to potvrdilo.

Lídr III.A třídy začal semifinále o poznání lépe a po necelé půlhodině šel do vedení. Pokutový kop proměnil Vacula.

Tentýž hráč se do střelecké listiny zapsal také o dvacet minut později a Šardice si do kabin nesly dvoubrankový náskok.


Druhý poločas přinesl další tři branky, ty však přišly až v jeho druhé půli. Třetí gól Šardic i svůj vlastní přidal v 67.minutě Vacula.

Zkázu hostujícího mužstva dokonali v závěru utkání ještě Benešovský a Šprta, kteří se trefili krátce po sobě a zpečetily výhru Šardic v poměru 5:0.

Svatobořice se střelecky nedokázaly prosadit a na postup tak pomýšlet nemohly. Po zásluze si tak Šardice zahrají o celkový triumf.

Mohlo by se vám líbit...