Mutěnice vybojovaly v KP bod, ale v poháru končí

Fotbalisté Mutěnic nastoupili v pátek na hřišti Krumvíře. Zápas se hrál jako 2.kolo krajského poháru a zároveň jako 6.kolo krajského přeboru. Utkání skončilo 2:2 a na penalty (6:5) postoupil domácí výběr.

Krajský přebor – 6.kolo (2.kolo poháru JmFKS)

Sokol KRUMVÍŘ – FK MUTĚNICE 2:2 (1:0), 6:5 na PK
Branky: 24´ Gloz, 77´ Jankůj – 51´ Lamáček, 82´ Koštuřík. Rozhodčí: Bělák – Kučera, Kulíšek. ŽK: Doležal, Luskač, Ondroušek, Adamec – Vydařilý, Koštuřík, Schüller, Maršálek J., Trávník. Diváci: 200

Mutěnice: Myšák – Maršálek H., Čepil, Kupčík, Vydařilý, Koštuřík, Schüller (46´ Lamáček), Trávník, Novotný (16´ Novotný), Koplík (75´ Drápal), Maršálek J.

Již v pátek se předehrávalo utkání 6.kola krajského přeboru. Zápas Krumvíře a Mutěnic byl zároveň hrán jako pohárový duel.

Domácí šli do vedení ve 24.minutě, kdy se prosadil Gloz a hubený náskok si přenesli i do druhého poločasu. V úvodu druhé půle srovnal Lamáček, který do druhé půle nahradil v sestavě Schüllera.


Vedení na stranu Krumvíře vrátil v 77.minutě Jankůj, i na tento gól Mutěnice našly odpověď a Koštuřík znovu srovnal. Více branek už zápas nepřinesl a obě mužstva brala do tabulky po jednom bodu.

Jelikož zápas skončil remízou a by brán jako pohárový a postupujícím musely rozhodnout pokutový kopy. V nich se více dařilo domácím fotbalistům a ti po výhře 6:5 postupující do další fáze.

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz, is. fotbal.cz

You may also like...