Mutěnice vyhrály v Tišnově a střídají soupeře na čele

V pátek odpoledne se v krajském přeboru odehrál šlágr 22.kola. Na hřiště prvního Tišnova zavítaly druhé Mutěnice. Po brankách Čepila a Koplíka zvítězili 2:1 a vystřídali svého soupeře na prvním místě.

Krajský přebor – 22.kolo

AFK Tišnov – FK Mutěnice 1:2 (0:1)
Branky: 74´ Zdražil (PK) – 1´ Čepil, 71´ Koplík. Rozhodčí: Šenkýř – Petko, Papuga. ŽK: Schneider, Sedlo – Kratochvíla, Maršálek H., Benešovský, Koplík, Novotný. Diváci: 500

Tišnov: Doležal – Bartoš (82´ Traore), Huška, Zdražil, Schneider, Švancara, Sedlo, Pořízek, Bubeníček, Krejčíř, Sodomka (72´ Babička)

Mutěnice: Kratochvíla – Maršálek H., Čepil (75´ Hromek), Kupčík, Benešovský, Vydařilý, Koštuřík, Drápal (90´ Valíček), Koplík (79´ Lamáček), Maršálek J. (86´ Trávník), Novotný

Mutěnice měly svému soupeři co oplácet, když podzimní vzájemné měření sil skončilo výhrou aktuálního lídra v poměru 3:0.

Tabulka hovořila ve prospěch Tišnova, jenž měl k dobru dva body a navíc je na jaře stoprocentní.

Tentokráte to byli vinaři, kteří udeřili krátce po zahájení utkání. Hned z první akce se Mutěnice dostaly do vedení, když přesně zamířil Čepil.

Na konci prvního poločasu začal utkání ovlivňovat déšť, ale další branky se diváci už nedočkali.Druhý poločas nabídl o něco lepší podívanou a také branky. Do dvoubrankového vedení poslal hosty skvěle hrající Koplík, ten se trefil v 71.minutě.

Dvougólový náskok dlouho nevydržel a na drama zadělal Zdražil, který proměnil nařízený pokutový kop a zápas dostal nový náboj.

Více branek už pětistovka diváků neviděla a Mutěnice tak svému soupeři oplatily podzimní porážku z domácího zápasu.

Výhra navíc znamenala posun na první místo tabulky krajského přeboru o bod právě před Tišnov.

You may also like...