Na čele nejnižší krajské soutěže jsou Milotice

Podzimním lídrem nejnižší krajské soutěže jsou fotbalisté Milotic. Dominanci okresu Hodonín dokládá i to, že v první pětce jsou týmy právě z Hodonínska. Stejná situace je také na opačné straně tabulky, kdy pořadí uzavírá trojice týmů z okresu.

Nejlepší postavení po podzimní části mají Milotice, jejichž náskok čítá pět bodů. Druhý nejlepší útok v soutěži a nejpevnější obrana to jen potvrzuje.

Mužstvo dokázalo vyhrát deset zápasů, dvakrát z remizovat a pouze jednou prohrát. Stalo se tak v sedmém kole na hřišti Kněždubu.

A je to právě klub z Veselska, kterému patří druhé místo se ztrátou pěti bodů. Kněždub disponuje nejlepším útokem, nastřílel 34 branek, ale připsal si čtyři porážky.

Také další pořadí je vyrovnané a pětici týmů od sebe dělí minimum bodů. Třetí je nováček z Uhřic, následují Vacenovice, Hroznová Lhota, Charvátská Nová Ves a Rajhrad.

Zatímco střed tabulky patří mužstvům z okresu Břeclav, její konec zase těm hodonínským. Dvanácté jsou Žarošice, o příčku níže Strážnice a poslední Hovorany, ty navíc mají nejslabší útok v soutěži (jeden gól na zápas).

Mezi střelci se o první místo dělí čtveřice fotbalisté. Tomáš Zelinka a Lubomír Janík (oba Kněždub), Petr Holub (Milotice) a Milan Křivánek (Mikulov).

Co se žlutých karet týče, tak nejvíce jich obdržel Adam Čapka (Nikolčice), následují Tomáš Kasan (Milotice), Jan Novotný (Hovorany) a Milan Durna (Kněždub).


Nejlepší střelci

Tomáš Zelinka (Kněždub) – 9

Milan Křivánek (Mikulov) – 9

Lubomír Janík (Kněždub) – 9

Petr Holub (Milotice) – 9

Stanislav Haňka (Rajhrad) – 8

Petr Lipčík (Hroz. Lhota) – 8

Radek Kundrata (Milotice) – 7

Martin Martečík (Podivín) – 7

Adam Čapka (Nikolčice) – 7

Nejvíce žlutých karet

Adam Čapka (Nikolčice) – 8

Tomáš Kasan (Milotice) – 7

Jan Novotný (Hovorany) – 7

Milan Durna (Kněždub) – 7

Stanislav Haňka (Rajhrad) – 7

Nejvíce vstřelených branek

Kněždub – 34

Rajhrad – 34

Milotice – 32

Hroz. Lhota – 31

Uhřice – 27

Nejvíce inkasovaných branek

Mikulov – 36

Nikolčice – 32

Strážnice – 31

Hovorany – 30

Podivín – 30

Mohlo by se vám líbit...