Nedělní přehled zápasů a výsledků (12.5.2019)


Přinášíme nedělní přehled zápasů a výsledků hraných dne 12.května 2019. Dopoledne se hrálo v Kyjově, Louce a Javorníku. Odpoledne je na programu hlavní část zápasů.

NEDĚLE 12.5.2019

1.A třída, sk. B

Kyjov – Rakvice 3:3 (0:3)
Branky: Chytka, Dufek, Hynčica – Ruber, Švásta, Bílek

Milotice – Dubňany 0:1 (0:0)
Branka: Bidmon

Rohatec – Ratíškovice 0:4 (0:2)
Branky: Konečný 2, Bábíček J., Voříšek

Velká nad Veličkou – Hroznová Lhota 1:2 (1:1)
Branky: Blanárik – Bíla, Polách

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Moravská Nová Ves 5:1 (0:0)
Branky: Březina 3, Páleník 2 – Zlámal

Kněždub – Blatnice 3:1 (2:0)
Branky: Janík, Dufka, Petrucha – Peřina

Velké Bílovice – Šardice 2:2 (2:2)
Branky: Osička O., Ferbar – Vacula, Novotný

Charvátská Nová Ves – Strážnice 2:1 (1:1)
Branky: Kuřil 2 – Paška

Vacenovice – Kobeřice 2:0 (1:0)
Branky: Špaček, Čada

Okresní přebor

Dambořice – Ždánice 4:3 (1:2)
Branky: Luskač J., Nešpor, Haluza, Čujan – Horňák, Doupovec (PK), Kořínek

Hovorany – Mikulčice 5:1 (3:1)
Branky: Hudec 2, Novotný, Rylka, vlastní – Brablc (PK)

Ježov – Vnorovy 3:2 (1:2)
Branky: Vajgara, Ingr, Hromada – Zachar, Kočiš

Petrov – Milotice B 0:2 (0:1)
Branky: Příkaský, Macek

Žarošice – Dolní Bojanovice 1:1 (0:0)
Branky: Strmiska – Blaha M.

III.A třída

Těmice – Domanín 2:1 (1:1)
Branky: Šik, Večeřa – Hrobař

Čejč – Čejkovice 2:0 (0:0)
Branky: Esterka, Dohnálek

Lužice – Vlkoš 2:3 (0:3)
Branky: Vaněk, Brhel – Otruba, Hlaváč, Ingr


III.B třída

Žeravice – Bohuslavice 0:1 (0:1)
Branka: Vykouk R.

Archlebov – Sobůlky 0:2 (0:0)
Branky: Lecian 2 (1 z PK)

Bukovany – Lovčice 12:0 (7:0)
Branky: Vašíček 3, Svoboda J. 2, Jelínek 2, Žižlavský, Růžička, Hajný, Maruška, Svoboda R.

Žádovice – Kostelec 4:1 (1:1)
Branky: Gebhart 2, Procházka, Marčík – Janík

III.C třída

Louka – Vacenovice B 0:1 (0:1)
Branka: Spěvák

Velká nad Veličkou B  Hrubá Vrbka 3:2 (1:1)
Branky: Hozák, Janás (PK), Kohůt – Ševečka, Sečkař

Suchov – KEN Veselí nad Moravou 2:2 (1:1)
Branky: Zemčík, Janeska – Páč 2

Radějov – Nová Lhota 5:0 (2:0)
Branky: Šmach 2, Kořínek, Pavka, Bubulinca

Tvarožná Lhota – Hroznová Lhota B 0:4 (0:1)
Branky: Bartošek 2, Náhlík 2

Krajský přebor – starší dorost

Soběšice – Veselí nad Moravou 4:1 (2:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Soběšice – Veselí nad Moravou 3:2 (0:2)

1.třída – dorost

Bzenec – Lanžhot/Podluží 5:1 (3:1)
Branky: Žůrek 2, Ondříšek D. 2, Pánik – Markov

Velké Bílovice – Mutěnice 3:5 (3:1)
Branky: Pavka 2, Dvořáček – Mokruša 2, Froněk, Weigl R., Konečný M.

Dambořice – Dubňany/Svatobořice/Mistřín 1:8 (1:2)
Branky: Kratochvíl – Čerňan 3, Benešovský, Maršálek, Řihák, Macháč, Rusnák

Rohatec – Ratíškovice 2:1 (2:1)
Branky: Šindar, Karas – Dobeš

Okresní přebor – dorost

Strážnice – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 1:4 (1:1)
Branky: Janeček – Bažant, Kočiš, Možnar, Zachar

Kostelec/Kyjov – Lipov 1:2 (1:1)
Branky: Blatecký – Halíček M. 2

Starý Poddvorov – Hovorany/Nenkovice 5:1 (1:1)
Branky: Bárta 3, Kovačič, Polášek – Latýn T.