VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 3.-5.6 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 3. až 5. června 2022. Sledujte s námi výsledky divizních, krajských a okresních soutěží mužů.

PÁTEK 3.6.2022

III.A třída

Dubňany B – Nesyt Hodonín 3:1 (1:1)
Branky: 41´ Bittner, 79´+84´ Janík – 11´ Kořínek

III.B třída

Nenkovice – Sobůlky 2:2 (0:2)
Branky: 48´ vlastní (Kůřil), 55´ Stehno –  1´+28´ Jelínek



SOBOTA 4.6.2022

Divize D

Hodonín – Velká Bíteš 4:0 (1:0), hřiště Šardice
Branky: 45´ Jáger, 47´ Holek, 68´ Švantner, 87´ Mazuch

Divize E

Vsetín – Bzenec 0:0

Krajský přebor

Mutěnice – Ráječko 1:5 (1:1)
Branky: 11´ Lamáček – 33´+60´+80´ Bokůvka, 65´ Pokorný, 84´ Lidmila

Ratíškovice – Kuřim 0:1 (0:0)
Branka: 90´ Morkus

1.A třída, sk. B

Milotice – Šlapanice 5:2 (2:1)
Branky: 8´+45´ Nedvědický, 67´ Novák Š., 80´+90´ Snopek – 16´ Hrazdíra, 65´ Muselík

Velká nad Veličkou – Nikolčice 0:2 (0:2)
Branky: 4´ Nasadil, 16´ Starý

1.B třída, sk. C

Kyjov – Charvátská Nová Ves 4:0 (1:0)
Branky: 34´+70´ Eliáš, 85´ Tomek, 90´ Svoboda

Vnorovy – Velké Němčice 3:0 (2:0)
Branky: 7´ Fedorka, 17´ Bittner, 68´ Zachar

Kozojídky – Strážnice 8:1 (2:1)
Branky: 36´+51´+70´ Doležel, 37´+78´ Ťok, 47´+50´+63´(PK) Pollák – 44´ Lípa

Okresní přebor

Vlkoš – Kněždub 6:2 (2:2)
Branky: 1´+55´+60´ Bílý, 32´ Otruba B., 51´ Vajgara, 86´ Zálešák D. – 6´+9´ Kábrt

Dolní Bojanovice – Lipov 3:2 (0:1)
Branky: 55´ Němec, 82´ Tomaštík, 83´ Baláš – 7´ Čerešňák M., 46´ Červenka

III.A třída

Mikulčice – Vracov 1:1 (1:1)
Branky: 28´ Kuchynka – 11´ Loprais Š.

Milotice B – Žádovice 1:1 (0:1)
Branky: 47´ Kundrata – 6´(PK) Rotter

Ježov – Lužice 2:0 (1:0)
Branky: 44´ Dobrovský, 48´ Reiter

III.B třída

Ždánice B – Lovčice 1:7 (1:4), hřiště Želetice
Branky: 40´ Markus – 3´+21´ Mokrý, 28´ Štěpánek, 44´+79´ Matula, 85´ procházka, 86´ Strmiska,

III.C třída

Moravský Písek – Suchov 6:0 (2:0)
Branky: 18´ Kužela, 45´+90´ Kuban, 47´+75´ Neroda, 87´Štěpáník



NEDĚLE 5.6.2022

1.A třída, sk. B

Vyškov B – Vacenovice (10:30) ZRUŠENO

Dubňany – Valtice 4:4 (2:1)
Branky: 9´ Salajka, 45´ vlastní (Hrubý), 73´ Dekař, 84´ Hlaváč – 3´ Barvíř, 58´+82´ Florus, 90´Horčička

Veselí nad Moravou – Velké Pavlovice 3:2 (0:2)
Branky: 52´ Suttner, 76´ Břečka, 86´ Vaďura – 20´ Pátek, 45´ Pálka

Rohatec – Hroznová Lhota 1:1 (1:1)
Branky: 13´ Jüstel – 40´ Březina

1.B třída, sk. C

Tvrdonice – Ždánice 7:2 (3:2)
Branky: 39´ Polách, 40´ Baláž, 45´(PK) Mustafa, 53´ Štepník, 72´ Zajíček, 78´ Polách, 79´ Kocák – 29´ Kubík, 30´ Snášel

Svatobořice/Mistřín – Šardice 0:1 (0:1)
Branky: 21´(PK) Bohun

Uhřice – Velké Bílovice 4:1 (1:1)
Branky: 36´(PK) Rotrekl, 80´+87´ Šnejdar, 90´ Zeman  – 12´ Strnad

Blatnice – Přibice 2:3 (1:2)
Branky: 8´ Rybníkář, 90´ Straka – 27´(PK) Sovka, 42´ Nguyen, 87´ Gerlinger

Okresní přebor

Žarošice – Hroznová Lhota B 3:4 (2:2)
Branky: 21´ Strmiska, 44´+50´ Řičánek – 33´+81´ Slovák, 35´Pravda Jiří, 60´ Smetka

Dambořice – Ratíškovice B 1:7 (0:4)
Branky: 62´ Čujan – 2´+7´+64´ Marcián, 15´ Chytka, 26´ Šťavík, 54´ Balus, 90´ Šural

Petrov – Žeravice 5:0 (3:0)
Branky: 9´ Kundrata, 16´+22´+72´ Janeček, 86´ Macháček

Starý Poddvorov – KEN Veselí nad Moravou 2:1 (2:1)
Branky: 17´ Gebauer, 21´(PK) Kašík – 36´ Páč

Hovorany – Bukovany 3:2 (1:1)
Branky: 5´ Latýn, 72´ Ondroušek, 79´ Stehlík  – 17´ Studnička, 59´ Kučera

III.A třída 

Moravany – Vřesovice 6:0 (4:0)
Branky: 1´ Zbořil, 17´+33´+56´ Otáhal, 44´ Bařina, 59´ Zýbal

III.B třída

Kyjov B – Archlebov 6:2 (4:1)
Branky: 7´ Vykoukal, 33´ Rotrekl, 36´ Žandovský, 45´ Dobeš, 46´ Konvička, 76´ Eliáš – 44´(PK) Hojač, 48´ Hrbotický

Čejkovice – Čejč 0:3 (0:1)
Branky: 45´+58´+61´ Dohnálek

Násedlovice – Bohuslavice 8:0 (4:0)
Branky: 23´ Dobeš, 30´ Horák, 37´(PK) Svatoš, 43´ Konečný, 49´ Jankůj P., 54´ Svozil, 83´ Machala, 85´ Pokorný

III.C třída

Radějov – Velká nad Veličkou B 6:2 (2:1)
Branky: 12´ Novák, 36´+58´+82´(PK) Parobek A., 47´ vlastní (Kohůt), 74´ Chmelař  – 43´ Kohůt, 77´ Můčka

Vnorovy B – Hrubá Vrbka 0:5 (0:4)
Branky: 15´ Blažek P., 19´ Skalický, 36´+42´+82´ Sečkař

Domanín – Nová Lhota 5:1 (4:1)
Branky: 8´+37´ Blažek, 28´ Daňhel, 40´ Trlida, 62´ Čožík – 9´ Ťok

You may also like...