Nedělní přehled zápasů a výsledků (19.5.2019)

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných dne 19.května 2019. Dopoledne startuje program zápasem mezi Sobůlkami a Bohuslavicemi. Odpoledne se začíná hrát už od 15:00 hodin, následně pak od 17:00 hodin.

NEDĚLE 19.5.2019

Divize

Stará Říše – Bzenec 5:0 (2:0)
Branky: Plichta 2, Hekerle, Ševela, Vacek

1.A třída, sk. B

Pačlavice/Dětkovice – Veselí nad Moravou 1:0 (1:0)
Branky: Doležel

Vyškov B – Milotice 4:1 (2:0)
Branky: Bošek 2, Lička, Kollár – Kundrata

Dubňany – Lednice 0:0

Hroznová Lhota – Rohatec 2:0 (1:0)
Branky: Lipčík P. 2

Bučovice – Kyjov 4:1 (1:1)
Branky: Rusňák, Florian, Handlíř, Diviš – Hynčica

1.B třída, sk. C

Blatnice – Charvátská Nová Ves 1:0 (1:0)
Branky: Štefánek

Šardice – Valtice 2:1 (1:1)
Branky: Vacula, vlastní – Slunský J.

Nikolčice – Uhřice 2:1 (1:1)
Branky: Starý 2 – Neumann

Strážnice – Velké Bílovice 0:3 (0:2)
Branky: Ferbar 2, Osička R.

Moravská Nová Ves – Vacenovice 3:0 (3:0)
Branky: Zlámal 3 (1 z PK)


Okresní přebor 

Petrov – Žarošice 0:0

Svatobořice – Ježov 1:1 (1:0)
Branky: Šalša D. – Hromada

Starý Poddvorov – Dambořice 1:2 (1:1)
Branky: Gertner J – Čujan, Drmela

Mikulčice – Lipov 2:3 (1:1)
Branky: Kuchynka, Repka – Tobiáš, Dohnal, Masaryk

Vnorovy – Hovorany 6:1 (3:1)
Branky: Kočiš 3 (1 z PK), Svoboda 2, Ježek – Ivan

Ždánice – Dolní Bojanovice 1:0 (0:0)
Branka: Horňák D.

III.A třída

Násedlovice – Nesyt Hodonín 4:0 (2:0)
Branky: Hrdlička 2, Knotek, Dobeš

Domanín – Svatobořice B 6:3 (4:1)
Branky: Kocourek 2, Daňhel 2, Brož, Polášek – Navrátil, Šťastný, Klvaň

Čejkovice – Těmice 2:2 (1:2)
Branky: Strmeň, Čechovský – Zeman, Šik

Vlkoš – Čejč 4:0 (2:0)
Branky: Zálešák 2 (1 z PK), Ingr, Otruba (PK)

III.B třída

Sobůlky – Bohuslavice 2:2 (1:0)
Branky: Drápal, vlastní – Vykouk K., Maga

Moravany – Archlebov 7:1 (1:0)
Branky: Zýbal 3, Jašíček, Zbořil, Bednařík (PK), Malota – Hojač (PK)

Věteřov – Žádovice 2:2 (0:0)
Branky: Sklenář P., Minčík – Marčík, Bělohoubek (PK)

Kostelec – Bukovany 0:2 (0:1)
Branky: Svoboda J., Tokoš

Lovčice – Želetice 2:0 (0:0)
Branky: Prýgl, Uhýrek

III.C třída

Nová Lhota – Suchov 1:5 (0:3)
Branky: Malár – Zemčík 2, Krist, Mikeska, Horňák J.

KEN Veselí nad Moravou – Louka 3:0 (1:0)
Branky: Páč, Tomeček, vlastní

Tvarožná Lhota – Moravský Písek 1:2 (0:1)
Branky: Holubík – Mička, Kuban



1.třída – dorost

Lužice – Bzenec 2:3 (2:2)
Branky: Svoboda 2 – Pánik 2, Kužela

Hroznová Lhota – Rohatec 2:6 (1:2)
Branky: Matyáš, Smetka – Gloz 4, Rybecký, Karas

Mutěnice – Dambořice 9:1 (4:1)
Branky: Weigl R. 3, Lamáček F. 2, Konečný 2, Prčík 2 – Zimin

Okresní přebor – dorost 

Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. – Kostelec/Kyjov 1:3 (0:2)
Branky: Studénka – Janík 2, Kolaja

Strážnice – Vracov/Vlkoš 1:3 (1:2)
Branky: Rybar – Loprais 2, Šimek