Nedělní přehled zápasů a výsledků (26.5.2019)

Přinášíme přehled nedělních zápasů a výsledků hraných dne 26.května 2019. Dopoledne se hraje v Žarošicích, Kyjově, Louce. Odpoledne zápasy startují v 15:00, 16:00 a 17:00 hodin

NEDĚLE 26.5.2019

1.A třída, sk. B

Kyjov – Pačlavice/Dětkovice 5:2 (2:0)
Branky: Chytka 2, Dufek, Průdek, Bartoň – Špatina, Sádlík

Velké Pavlovice – Hroznová Lhota 2:1 (1:1)
Branky: Bigoň, Burac – Gazárek

Milotice – Ratíškovice 1:1 (0:1)
Branky: Antoš – Knotek

Rohatec – Rakvice 0:3 (0:1)
Branky: Havlena, Budín, Švásta

1.B třída, sk. C

Kněždub – Moravská Nová Ves 5:0 (5:0)
Branky: Zelinka 2, Kábrt 2, Janík

Uhřice – Šardice 2:4 (1:4)
Branky: Udržal (PK), Spálovský – Vacula 3, Knoflíček

Valtice – Strážnice 5:4 (2:2)
Branky: Novák 2, Gecs 2, Holešínský – Lípa 2, Vávra, Harašta

Velké Bílovice – Blatnice 4:0 (2:0)
Branky: Osička O., Bucňák 3

Okresní přebor

Žarošice – Ždánice 2:1 (1:0)
Branky: Zouhar, Strmiska – Horňák D.

Dambořice – Mikulčice 3:0 (1:0)
Branky: Nešpor, Drmela, Bukovský

Dolní Bojanovice – Starý Poddvorov 1:0 (0:0)
Branka: Blaha M.

Lipov – Vnorovy 1:1 (0:0)
Branky: Halíček – Bittner

Ježov – Milotice B 0:3 (0:1)
Branky: Ingr, Nikl, Klvaň

III.A třída

Čejč – Hodonín B 0:2 (0:0)
Branky: Šuga, Stráník

Lužice – Rohatec B 3:2 (1:1)
Branky: Kutra, Kříž, Hruška – Vacenovský 2

Těmice – Vlkoš 1:2 (1:2)
Branky: Šik – Šupa, Bílý

Vracov – Násedlovice 2:4 (0:2)
Branky: Žandovský, Svoboda – Svatoš, Horák, Jankůj, Svozil

III.B třída

Žeravice – Sobůlky 1:1 (0:0)
Branky: Soukup – Pluháček

Žádovice – Vřesovice 5:3 (3:2)
Branky: Hofírek 2, Smolák, Ingr, Steinhübel – Možíš 2, Bilíček

Bohuslavice – Moravany 2:2 (1:1)
Branky: Vykouk R., Balajka – Bařina, Zelinka

Bukovany – Věteřov 6:2 (2:0)
Branky: Jelínek 3, Beker (PK), Maruška, Vašíček – Minčík, Hudeček

Archlebov – Lovčice 5:1 (1:1)
Branky: Vala 2, Jarolík, Jandora, Strmiska – Uhýrek

III.C třída

Louka – Nová Lhota 3:1 (2:0)
Branky: Škodák, Čerešňák, Kučera – Ťok

Suchov – Hroznová Lhota B 2:1 (0:1)
Branky: Zemčík, Mikeska – Bartošek

Velká nad Veličkou B – KEN Veselí nad Moravou 3:0 (1:0)
Branky: Rumíšek, Novotný, Bajko

Radějov – Tvarožná Lhota 3:0 (0:0)
Branky: Ševeček, Šmach, Březina

Krajský přebor – starší dorost

Boskovice – Veselí nad Moravou 8:1 (4:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Boskovice – Veselí nad Moravou 6:1 (4:1)

1.třída – dorost

Bzenec – Krumvíř 5:2 (3:2)

Velká nad Veličkou – Lužice 4:1 (3:1)

Dambořice – Ratíškovice 2:3 (2:1)

Rohatec – Podluží/Lanžhot 4:3 (2:1)

Velké Bílovice – Hroznová Lhota 1:2 (0:1)

Okresní přebor – dorost

Vracov/Vlkoš – Hovorany/Nenkovice 6:1 (5:0)
Branky: Loprais P. 4, Bílý, Vrážel – Kučera M.

Kostelec/Kyjov – Strážnice 4:0 (2:0)
Branky: Janík 3, Kolaja

Starý Poddvorov – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 5:0 (3:0)
Branky: Bárta 4, Morbacher

You may also like...