Nedělní přehled zápasů a výsledků (28.4.2019)

Přinášíme přehled nedělních zápasů a výsledků hraných dne 28.dubna 2019. Dopoledne se hraje v Kyjově, Kozojídkách, Žarošicích a Louce.

NEDĚLE 28.4.2019

1.A třída, sk. B

Kyjov – Ratíškovice 0:0

Pačlavice/Dětkovice – Hroznová Lhota 4:2 (2:1)
Branky: Obruča 2, Knap (PK), Doležel – Schwarzbier, Lipčík P.

Rohatec – Dubňany 3:2 (1:1)
Branky: Bajko, Salajka, Šimánek – Koryčánek, Žurovec

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Blatnice 3:1 (1:1)
Branky: Vaverka, Nekarda, Hrbek – Schmeister

Kněždub – Šardice 6:2 (5:2)
Branky: Janík 2, Zelinka, Smištík, Grabec D. (PK), Durna – Poláček, Zicháček

Vacenovice – Strážnice 1:3 (0:2)
Branky: Mírovský (PK) – Mašina (PK), Lípa, Mička

Velké Bílovice – Uhřice 1:1 (1:0)
Branky: Ferbar – Pěnčík

Okresní přebor 

Žarošice – Dambořice 2:0 (0:0)
Branky: Strmiska, Frýbort

Petrov – Vnorovy 2:2 (1:2)
Branky: Zlomek, Janeček (PK) – Motyčka Jiří, Kočiš

Milotice B – Svatobořice 4:2 (1:1)
Branky: Kasan, Novák (PK), Nedvědický, Toman – Baťa, Valenta (PK)

Lipov – Dolní Bojanovice 1:1 (1:1)
Branky: Machálek – Bohun M.

Hovorany – Ždánice 1:2 (1:0)
Branky: Novotný – Lánc, Svršek

Ježov – Starý Poddvorov 2:3 (2:3)
Branky: Juřena, Vajgara – Horný, Kašík, Albert



III.A třída

Čejč – Násedlovice 1:4 (0:1)
Branky: Dohnálek – Řihánek 2, Knotek, Pokorný

Lužice – Domanín 4:0 (0:0)
Branky: Brhel 2, Vaněk, Pavlík

Těmice – Nesyt Hodonín 0:2 (0:0)
Branky: Baják, Ondrovčík

III.B třída

Žádovice – Moravany 2:3 (0:0)
Branky: Rotter D., Gebhart – Valchovský, Jašíček, Pintera

Žeravice – Archlebov 1:2 (0:0)
Branky: Mach – Hojač, Chytil

Bukovany – Sobůlky 3:1 (1:1)
Branky: Svoboda J. 2, Jelínek – Petula

Věteřov – Kostelec 1:1 (1:1)
Branky: Luža – Kolaja

III.C třída

Louka – Vnorovy B 1:2 (0:1)
Branky: Staňka – Kočiš 2

Suchov – Hrubá Vrbka 2:2 (0:1)
Branky: Zemčík, Mikeska – Ševečka 2

Radějov – Vacenovice B 1:0 (0:0)
Branka: Helísek

Tvarožná Lhota – KEN Veselí nad Moravou 0:2 (0:0)
Branky: Tomeček, Páč

1.třída – dorost

Bzenec – Ratíškovice 4:2 (3:0)
Branky: Kužela 2, Kolluch, Pánik – Tisar 2

Lužice – Podluží/Lanžhot 3:2 (2:1)
Branky: Dvořák, Pařízek, Ingr – Markov 2

Velké Bílovice – Dolní Bojanovice 5:1 (2:1)
Branky: Pavka 4, Dvořáček – Baláš L.

Rohatec – Dubňany/Svatobořice/Mistřín 0:4 (0:1)
Branky: Čerňan, Šalša, Rusnák, Řihák

Velká nad Veličkou – Mutěnice 3:8 (2:3)
Branky: Prášek 2, Bílek – Mokruša 5, Weigl R., Lamáček F., Opluštil

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Strážnice 0:0

Lipov – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 3:0 (2:0)
Branky: Halíček 2, Červenka

Vracov/Vlkoš – Starý Poddvorov 3:3 (1:1)
Branky: Svoboda (PK), Polanský, Bílý – Daniel 2, Turek

You may also like...