Nedělní přehled zápasů a výsledků (31.3.2019)

Přinášíme přehled nedělních zápasů a výsledků hraných dne 31.března 2019.

NEDĚLE 31.3.2019

1.A třída, sk. B

Kyjov – Milotice 1:4 (1:1)
Branky: Průdek (PK) – Vaško 2, Holub 2

Hroznová Lhota – Ratíškovice 0:0

Bučovice – Dubňany 1:0 (1:0)
Branka: Florián

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Uhřice 1:1 (1:1)
Branky: Vítek – Pěnčík

Kněždub – Velké Bílovice 2:1 (1:1)
Branky: Kábrt 2 – Dvořák

Blatnice – Strážnice 4:1 (1:0)
Branky: Rybnikář 2, Straka, Šeda J. – Lípa

Vacenovice – Valtice 0:3 (0:1)
Branky: Gecs 2, Florus

Okresní přebor

Žarošice – Hovorany 0:1 (0:1)
Branka: Vyhňák

Milotice B – Ždánice 1:2 (0:0)
Branky: Šifel – Mlčák, Snášel

Svatobořice/Mistřín – Starý Poddvorov 0:1 (0:0)
Branka: Gertner J.

Petrov – Dolní Bojanovice 2:2 (0:1)
Branky: Mikulka, Šantavý P. – Lekavý, Prčík

Ježov – Lipov 1:0 (0:0)
Branka: Vajgara

Vnorovy – Mikulčice 3:0 (2:0)
Branky: Žák 2, Grabec

III.A třída

Čejč – Vracov 0:1 (0:0)
Branka: Říha L.

Vlkoš – Násedlovice 2:2 (1:2)
Branky: Ingr, Zálešák – Řihánek, Horák

Čejkovice – Domanín 1:3 (1:1)
Branky: Čechovský – Polášek 2, Šimek

Lužice – Těmice 2:1 (1:0)
Branky: Vaněk 2 – Vajdík

Rohatec B – Svatobořice/Mistřín B 1:0 (1:0)
Branka: Glöckl


III.B třída

Věteřov – Bohuslavice 1:2 (0:0)
Branky: Minčík (PK) – Brdíčko, Vykouk K.

Žeravice – Bukovany 0:4 (0:1)
Branky: Maruška, Svoboda R., Svoboda J., Vašíček

Žádovice – Želetice 5:3 (2:1)
Branky: Ingr 2, Bělohoubek, Marčík, Hofírek – Kostiv, Křižka, Zálešák Mat.

Lovčice – Moravany 0:8 (0:1)
Branky: Rubík 3, Jašíček 2, Vlachovský, Zelinka, Kalinec

Kostelec – Sobůlky 0:1 (0:1)
Branka: Pluháček

III.C třída

Nová Lhota – Hrubá Vrbka 1:2 (1:2)
Branky: Havlík – Mlýnek, Blata

Radějov – Louka 0:1 (0:0)
Branka: Škodák

Tvarožná Lhota  – Velká nad Veličkou B 1:3 (0:1)
Branky: Holubík – Jagoš, Machálek (PK), Pavlinec M.

KEN Veselí nad Moravou – Vacenovice B 2:1 (1:0)
Branky: Páč, Štůral – Korčák

Krajský přebor – starší dorost

Rosice – Veselí nad Moravou 6:2 (2:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Rosice – Veselí nad Moravou 3:0 (2:0)

1.třída – dorost

Hroznová Lhota – Ratíškovice 1:0 (1:0)
Branka: Pravda

Lužice – Dubňany/Svatobořice  2:7 (1:4)
Branky: Pařízek, Štork – Čerňan 3, Grmolec 2, Chludil, Rusnák

Podluží/Lanžhot – Mutěnice 3:1 (2:0)
Branky: Pálka 2, Markov – Opluštil

Bzenec – Dambořice 3:3 (1:0)
Branky: Komínek 2, Ondříšek – Luskač, Jankůj, Zimin

Velká nad Veličkou – Velké Bílovice 3:0 (1:0)
Branky: Bílek (PK), Miška, Janás

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Lipov 5:0 (3:0)
Branky: Daniel 2, Bárta 2, Havlík

Kostelec/Kyjov – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 5:0 (2:0)
Branky: Spurný 3, Kolaja, Pantlík