Nedělní přehled zápasů a výsledků (7.4.2019)

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných dne 7.dubna 2019. Několik zápasů startuje ještě před obědem, hlavní porce pak přichází na řadu od 15:30 hodin.

NEDĚLE 7.4.2019

Divize

Strání – Bzenec 0:1 (0:0)
Branka: Hubr

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Rohatec 2:1 (1:0)
Branky: Pohl, vlastní – Schenel

Hroznová Lhota – Veselí nad Moravou 2:3 (1:2)
Branky: Chrenčík, Janík – Chytka 2, Joch

Dubňany – Pačlavice/Dětkovice 1:6 (0:1)
Branky: Pochylý – Obruča 4, Doležal, Grepl

Milotice – Velká nad Veličkou 5:2 (1:1)
Branky: Holub 4, Kundrata – Spazier M., Koželuha

Lednice – Kyjov 5:2 (3:0)
Branky: Kacr 3, Mikáč, Sedláček – Bartoň, Kuchař

1.B třída, sk. C

Uhřice – Vacenovice 2:1 (1:1)
Branky: Zeman, Neumann – Sladký

Šardice – Moravská Nová Ves 3:0 (2:0)
Branky: Válek Vik., Vacula, Knoflíček

Strážnice – Kobeřice 1:3 (1:1)
Branky: Mašina (PK) – Kuda 2, Gettinger

Nikolčice – Kozojídky 2:0 (1:0)
Branky: Starý, Jilka

Valtice – Kněždub 3:5 (2:3)
Branky: Halčišák 2, Florus – Janík 2, Grabec R., Fury, Dufka

Okresní přebor

Vnorovy – Žarošice 6:1 (1:0)
Branky: Kočiš 4, Zachar, Žák – Strmiska

Dolní Bojanovice – Nenkovice 4:0 (0:0)
Branky: Baláš 2, Půlkrábek, Prčík

Dambořice – Ježov 0:0

Mikulčice – Svatobořice 0:2 (0:0)
Branky: Baťa, Šalša

Lipov – Hovorany 2:0 (0:0)
Branky: Dobrovský, Halíček

Starý Poddvorov – Milotice B 2:3 (0:2)
Branky: Gertner, Vacenovský, Nedvědický – Zálešák, Šifel

Ždánice – Petrov 7:1 (4:0)
Branky: Handlíř 3, Beker 2, Lánc, Kořínek – Janeček

III.A třída

Násedlovice – Hodonín B 3:2 (0:2)
Branky: Jankůj 2, Pokorný (PK) – Šuga 2

Čejkovice – Vracov 1:2 (1:1)
Branky: Čechovský – Říha L. 2

Těmice – Čejč 1:1 (1:1)
Branky: Večeřa – Koliba

Vlkoš – Domanín 3:0 (1:0)
Branky: Hlaváč, Zálešák, Ingr


III.B třída

Sobůlky – Věteřov 5:0 (4:0)
Branky: Pluháček 2, Dohnálek 2, Vrtal

Moravany – Kostelec 4:2 (2:2)
Branky: Jašíček 3, Rubín – Kvaltin, Svoboda

Archlebov – Žádovice 0:0

Lovčice – Žeravice 0:13 (0:6)
Branky: Mach 5, Halačka 3, Polášek 2, Hýbl 2, Glos

Bohuslavice – Vřesovice 1:1 (1:1)
Branky: Chvátal – Možíš Z.

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Radějov 0:0

Louka – Suchov 2:2 (0:1)
Branky: Čerešňák, Trýska – Holčík, Mikeska

KEN Veselí nad Moravou – Moravský Písek 1:0 (0:0)
Branka: Páč

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice/Mistřín – Krumvíř 4:3 (3:0)
Branky: Šalša, Čerňan, Chludil, Benešovský – Požár, Němeček, Borovička

Hroznová Lhota – Podivín 3:2 (3:0)
Branky: Jagoš, Pavlica, Smetka – Skotal, Řezáč

Dambořice – Velká nad Veličkou odloženo

Velké Bílovice – Rohatec 3:5 (1:5)
Branky: Salajka 2, Zabloudil – Karas, Pekařík, Gloz, Čech, Hnidák

Mutěnice – Lužice 8:1 (4:1)
Branky: Weigl 3, Lamáček P. 3, Konečný, Lamáček F. – Svoboda

Okresní přebor – dorost

Strážnice – Kostelec/Kyjov 2:2 (2:1)
Branky: Vojtíšek 2 – Kolaja 2