Nedělní výsledkový servis – 12.6.2016

Nedělní zápasy ukončí mistrovskou sezónu na okrese Hodonín. Krajské soutěže čekají poslední zápasy až příští víkend.

Krajský přebor

Mutěnice – Znojmo 7:1 (2:1)
Branky: Kupčík 2, Drápal 2,Čepil, Koštuřík, Maršálek – Procházka

Mor. Krumlov – Bzenec 2:1 (2:1)
Branky: Dvořáček, Staněk – Kasala

1.A třída, sk. B

Rohatec – Rakvice 4:1 (2:0)
Branky: Jüstel 2, Rezek, Homola – Halady

Blatnice p/Sv. Ant. – Šaratice 3:0 (2:0)
Branky: Štefánek 2, Cícha

Dražovice – Veselí n/Mor. 3:2 (2:2)
Branky: Starý, Škarabela, Vlach – Janík, Kučera

Dubňany – Kyjov 4:2 (0:1)
Branky: Koryčánek 2, Sviták, Chaloupka – Chytka, Adamec

1.B třída, sk. C

Křepice – Žarošice 2:2 (1:2)
Branky: Husák, Leasure – Frýbort, Jankůj

Vacenovice – Tvrdonice 6:1 (2:1)
Branky: Rehák 3, Knotek, Sladký, Nedvěd – Vacenovský

Hovorany – Hlohovec 5:1 (1:1)
Branky: Skopal, Hudec, Zemánek, Pospíšil, Šurýn – Buriánek

Milotice – Nikolčice 3:1 (0:1)
Branky: Šifel, Holub, Budík – Čapka

Okresní přebor

Nenkovice – Bzenec B 3:3 (3:0)
Branky: Hrabal, Stehno, Zálešák M. – Janás 2, Vajdík

KEN Veselí n/Mor. – Uhřice 1:4 (0:2)
Branky: Kohoutek – Neumann, Smílek, Hroudný, Mikšík

D. Bojanovice – Vracov 3:1 (3:1)
Branky: Blaha 2, Bohun P. – Loprais Š.

III.A třída

Bohuslavice – Dambořice 2:3 (2:1)
Branky: Kopčil, Posolda – Luskač, Maleňák, Hovězák

Prušánky – Sobůlky 4:1 (1:0)
Branky: Řezník J. 2, Hrubý, Kankia – Spurný

Věteřov – Milotice B 2:2 (0:0)
Branky: Řihánek, Rybka – Hartman 2

Bukovany – Dubňany B 4:2 (3:0)
Branky: Vašíček 2, Fila, Horáček – Pluháček, Kratochvíla

III.B třída

Petrov – Žádovice 0:0

Mor. Písek – Javorník 4:5 (3:1)
Branky: Hodonský 2, Matoušek, Kuban – Ševečka 2, Pavlivec 2, Janda

MSD – starší dorost

Kyjov – Blansko 1:3 (1:2)
Branky: Bartoň – Bílek 2, Zemach

MSD – mladší dorost

Kyjov – Blansko 1:0 (1:0)
Branka: Marcián

1.třída – dorost

Velká n/Vel. – Lednice/Hlohovec 5:1 (2:0)
Branky: Koří 2, Prášek, Pavlica, Kučera – Koryčánek

Dubňany – Podivín 2:0 (2:0)
Branky: Jančí 2

Rohatec – Žarošice/Uhřice 4:0 (1:0)
Branky: Konečný 2, Odehnal, Turek

Hovorany – Bzenec 4:2 (3:1)
Branky: Ondroušek 4 – Čevelík, Růžička

Okresní přebor – dorost

Lužice – Mikulčice 10:2 (5:0)
Branky: Gecaj 4, Horňáček 2, Zálešák 2, Svoboda 2 – Menšík, Flachs

KEN Veselí n/Mor. – Čejkovice 10:1 (8:1)
Branky: Bureš 4, Možnar, Kohoutek, Ťok, Pavlíček, Bačík, vlastní – Šváb

Mor. Písek – Dambořice 1:3 (1:2)
Branky: Kuban – Čujan, Libenský, Gistr

Vacenovice – Strážnice 0:1 (0:1)
Branka: Pindora

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.