VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 13.-15.5 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 13. až 15.května 2022. Sledujte s námi výsledky divizních, krajských a okresních soutěží mužů.

PÁTEK 13.5.2022

III.A třída

Ježov – Milotice B 2:2 (1:2), hřiště Vlkoš
Branky: 26´(PK)+88´ Čada M. – 12´ Novák Š., 43´ Školař


SOBOTA 14.5.2022

Divize E

Bzenec – Všechovice 1:1 (1:1)
Branky: 9´ Janás – 27´ Lasovský

Krajský přebor

Boskovice – Ratíškovice 2:4 (1:1)
Branky: 13´+73´ Novák – 17´+59´+64´(PK) Kočiš, 57´ Marcián

Bystrc – Mutěnice 0:0 

1.B třída, sk. C 

Vnorovy – Kyjov 3:3 (1:2)
Branky: 25´ Bittner, 63´ Kočiš, 81´ Fedorka – 30´ Svoboda, 43´+54´ Bartoň

Přibice – Šardice 3:2 (2:0)
Branky: 20´ Nevěděl, 27´ Šťastný, 89´ Nguyen – 56´+57´ Voříšek

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Petrov 1:3 (0:0), hřiště Tasov
Branky: 47´ Slovák – 65´ Šantavý P., 80´ Janeček, 90´ Macháček

Starý Poddvorov – Hovorany 0:1 (0:1)
Branka: 38´ Jetelina

III.A třída

Dubňany B – Kostelec 4:0 (2:0)
Branky: 13´+20´(PK)+52´ Albert, 65´ Wagner

Nesyt Hodonín – Lužice 1:2 (0:0)
Branky: 84´(PK) Kořínek – 56´ Kolomazník, 90´ Kříž

Vracov – Vřesovice 7:1 (3:0)
Branky: 7´+84´ Gaspar, 14´ Svoboda, 22´(PK) Loprais Š., 50´ Žandovský, 78´ Vrážel, 79´ Fridrich – 53´ Možíš L.

III.C třída

Moravský Písek – Tvarožná Lhota 4:2 (2:1)
Branky: 20´ Charvát, 24´+81´ Kuban, 83´ Havlík – 10´ Sporysz, 60´ Bíla

 
VÝSLEDKY TABULKY

NEDĚLE 15.5.2022

Divize D

Hodonín – Havlíčkův Brod 2:0 (1:0), hřiště Šardice
Branky: 14´+90´ Holek

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Vyškov B 2:2 (0:0)
Branky: 52´ Březina, 64´(PK) Falešník – 46´ Lička, 74´ Jaroš

Milotice – Dubňany 0:2 (0:2)
Branky: 8´ Sasínek, 40´ Čerňan

Valtice – Veselí nad Moravou 1:0 (0:0)
Branka: 51´ Hanák

Rohatec – Velká nad Veličkou 3:2 (1:0)
Branky: 17´ Kushnir, 47´ Křivák, 69´ Jüstel – 64´ Janda, 78´ Koželuha

Vacenovice – Velké Pavlovice 0:2 (0:1)
Branky: 19´ Pálka, 64´(PK) Hovězák

1.B třída, sk. C 

Charvátská Nová Ves – Svatobořice/Mistřín 0:2 (0:1)
Branky: 40´ Kačer, 87´ Nechvátal

Velké Bílovice – Ždánice 3:1 (0:1)
Branky: 51´ Dvořáček, 61´ Strnad, 90´ Damborský – 15´ Snášel

Blatnice – Kozojídky 0:4 (0:1)
Branky: 30´+69´ Pollák, 57´(PK) Ťok, 65´ Kurečka

Velké Němčice – Uhřice 3:1 (0:1)
Branky: 46´+47´ Frank, 88´ Bažant – 13´ Hovězák

Strážnice – Tvrdonice 3:0 (0:0)
Branky: 49´ Rybár, 57´+63´ Lípa

Okresní přebor

Žarošice – Vlkoš 1:2 (1:0)
Branky: 33´ Žvanut – 67´ Vajgara, 90´ Otruba B.

Kněždub – Dolní Bojanovice 2:2 (1:1)
Branky: 38´ Grabec D., 74´ Kábrt – 10´ Siwiec, 70´ Němec

Žeravice – Ratíškovice B 1:2 (1:1)
Branky: 19´ Žůrek – 25´ Vacenovský, 59´ Kotásek

KEN Veselí nad Moravou – Lipov 1:4 (0:1)
Branky: 79´ Bíla – 5´+55´ Čerešňák M., 67´ Červenka, 72´ Urbánek

Bukovany – Dambořice 2:2 (1:1)
Branky: 45´ Maruška, 60´ Vašíček – 16´ Svoboda P., 85´ Matula

III.A třída

Mikulčice – Žádovice 5:3 (2:2)
Branky: 3´+46´+79´ Šebestík, 19´ Osička, 56´ Glos – 12´ Němeček, 27´ Gebhart, 49´ Němeček

III.B třída

Kyjov B – Ždánice B 5:1 (1:1)
Branky: 29´ Konvička, 46´+61´ Rotrekl, 47´ Žandovský, 89´ Krist – 26´ Otřel

Bohuslavice – Archlebov 1:1 (0:1)
Branky: 54´ Vykouk – 39´ Chytil

Čejč – Sobůlky 3:4 (1:2)
Branky: 10´+57´+77´ Dohnálek – 18´+61´ Bátora, 20´+70´ Jelínek

Násedlovice – Věteřov 8:1 (3:1)
Branky: 7´+88´ Jankůj P., 16´ Svozil, 39´+46´ Machala, 54´ Baják, 68´ Cigánek, 85´ Krný – 31´ Dobeš

Čejkovice – Lovčice 0:3 (0:2)
Branky: 19´+44´ Matula, 50´ Klíč

III.C třída

Radějov – Těmice 1:0 (0:0)
Branka: 60´ Svejkovský

Suchov – Velká nad Veličkou B 1:3 (1:0)
Branky: 26´ Janeska – 46´ Ondruš, 68´ Hebauer, 90´ Pavlinec

Nová Lhota – Hrubá Vrbka 0:11 (0:7)
Branky: 9´ Peprna, 20´ Horák, 26´+45´+54´ Paška, 27´ Sečkář, 37´ Mlýnek, 43´ Kučera, 62´(PK) Kováčik, 63´ Valášek, 76´ Spazier

You may also like...