Nedělní výsledkový servis – 15.10.2017

Nedělní program začíná tradičně dopoledními zápasy. Hovorany nastoupí v Břeclavi proti béčku MSK, Louka přivítá Tvarožnou Lhotu. Odpoledne pak přijde na řadu hlavní blok mistrovských utkání. 

Divize

Velké Bíteš – Bzenec 1:3 (0:2)
Branky: Pokorný – Škodík, Kasala, Horňák

Krajský přebor

Mutěnice – MS Brno 7:0 (3:0)
Branky: Drápal 2, Čepil 2, Koštuřík, Hlaváč, vlastní

1.A třída, sk. B

Vyškov B – Milotice 5:0 (2:0)
Branky: Lička 2, Novotný, Šoupla, Gottvald

Dubňany – Kyjov 4:2 (3:1)
Branky: Krejčiřík 2, Sviták, Chaloupka – Dufek, Klimeš

Hroznová Lhota – Velké Pavlovice 3:1 (3:0)
Branky: Janík, Lipčík P., Bíla – Vintrlík

1.B třída, sk. C

Břeclav B – Hovorany 3:1 (1:0)
Branky: Svízela 2, Fiala – Hudec

Kněždub – Velké Bílovice 3:1 (3:0)
Branky: Grabec D., Durna Mar., Janík – Ferbar

Strážnice – Vacenovice 1:0 (0:0)
Branka: Čech


Okresní přebor

Kostelec – Radějov 3:1 (0:0)
Branky: Kučera, Kotásek (PK), Kvaltin J. – Šmach (PK)

Dolní Bojanovice – Starý Poddvorov 1:0 (0:0)
Branka: Blaha

Ždánice – Vnorovy 2:1 (1:0)
Branky: Handlíř, Kolařík – Kočiš

Svatobořice – Dambořice 0:3 (0:1)
Branky: Půček, Horák, Dobeš

Šardice – Nenkovice 7:2 (5:1)
Branky: Vacula 2, Kyněra, Doležal, Hála (PK), Hučko, Zicháček – Kuchař, Válek V.

III.A třída

Vlkoš – Mikulčice B 1:2 (0:0)
Branky: Nastasa – Král, Bečica

Prušánky – Čejkovice 3:3 (3:1)
Branky: Stávek, Štyglic, Budín (PK) – Brablc, Zavadil, Švehla (PK)

Násedlovice – Nesyt Hodonín 1:1 (0:1)
Branky: Jankůj – Nedvídek

III.B třída

Žeravice – Ježov 0:3 (0:1)
Branky: Exel, Hromada, Hlavinka

Žádovice – Bohuslavice 2:2 (0:0)
Branky: Valenta, Marčík (PK) – Andrle, Vykouk K.

Věteřov – Domanín 4:1 (3:0)
Branky: Pintera, Sklenář M., Chimiák, vlastní – Polášek

III.C třída

Louka – Tvarožná Lhota 0:0

Nová Lhota – Velká n/Vel. B 0:8 (0:1)
Branky: Koželuha 2, Jagoš 2, Bajko, Machálek, Kurečka, Rybníkář

Krajský přebor – starší dorost

Slatina – Hodonín B 3:1 (1:1)

Ivančice – Veselí n/Mor. 1:3 (0:2)

Krajský přebor – mladší dorost

Slatina – Hodonín B 0:4 (0:1)

Ivančice – Veselí n/Mor. 0:7 (0:4)

1.třída – dorost

Hroznová Lhota – Mutěnice 2:4 (2:2)
Branky: Pravda, Míka – Mokruša 2, Weigl, Hanák

Dubňany – Velké Bílovice 7:1 (1:1)
Branky: Hoch 3, Kordula 2, Novák, Kotásek – Skoupil

Svatobořice – Lužice 2:6 (0:3)
Branky: Šalša 2 – Svoboda R. 3, Svoboda J. 2, Pavlík

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov – Dambořice 0:3 (0:1)
Branky: Borovička 2, Čujan

Strážnice – Lipov 2:0 (1:0)
Branky: Prečan 2

KEN Veselí/Vnorovy – Vacenovice 4:1 (1:0)
Branky: Bačík 3, Svoboda (PK) – Herzán