Nedělní výsledkový servis – 2.9.2018

Hlavní porce zápasů přichází na řadu v neděli. Dopolední duel se odehrají v Sobůlkách a Javorníku. Odpoledne se začíná v krajských soutěžích od 16:30, okresní  mají výkop od 17:00.

Krajský přebor 

Tišnov – Mutěnice 0:4 (0:2)
Branky: Koštuřík 4

1.A třída. sk. B

Milotice – Rohatec 3:2 (2:2)
Branky: Gergel, Vaško, vlastní – Homola 2

Dubňany – Kyjov 1:1 (0:1)
Branky: Kratochvíl – Dufek

Lednice – Velká n/Vel. 3:1 (2:1)
Branky: Fóbl 2, Kacr – Spazier M. (PK)

Hroznová Lhota – Rakvice 2:3 (2:2)
Branky: Falešník 2 – Budín, Bílek, Rástočný

1.B třída, sk. C

Strážnice – Mor. Nová Ves 5:0 (3:0)
Branky: Lípa 3, Zajíček, Chlud

Uhřice – Kněždub 3:0 (0:0)
Branky: Šnejdar 2, Neumann

Blatnice – Kobeřice 2:2 (0:1)
Branky: Macko 2 – Noris, Svoboda

Nikolčice – Vacenovice 5:1 (1:0)
Branky: Starý 2, Rabovský, Harašta, Čapka – Špaček


Okresní přebor

Dambořice – Hovorany 2:1 (0:1)
Branky: Houšť, Půček – Zahnaš

Dolní Bojanovice – Ježov 3:0 (3:0)
Branky: Půlkrábek, Blaha, Pazderka

Vnorovy – Svatobořice 3:0 (2:0)
Branky: Herodes, Motyčka, Žák

Lipov – Žarošice 0:3 (0:1)
Branky: Ždánský, Strmiska, Martinásek

Mikulčice – Milotice B 3:2 (2:1)
Branky: Kuchynka, Bohunský, Novotný – Novák O., Novák Š.

Starý Poddvorov – Petrov 4:1 (2:0)
Branky: Kašík 4 – Šantavý P.

Ždánice – Nenkovice 2:0 (1:0)
Branky: Snášel, Mlčák

III.A třída

Násedlovice – Čejč 11:1 (7:0)
Branky: Jankůj 3, Pokorný 3, Baják, Knotek, Machala, Novosad, Hrdlička – Dohnálek

Svatobořice B – Vracov 0:4 (0:3)
Branky: Říha L., Mezihorák, Kaiser, Žandovský

Čejkovice – Rohatec B 4:1 (3:0)
Branky: Hnidák 3, Brablc – Tomšej

Domanín – Lužice 4:3 (1:2)
Branky: Klempíř 2, Červinka, Brož – Hruška, Brhel, Kříž

Vlkoš – Hodonín B 1:4 (1:3)
Branky: Otruba – Stráník 2, Skočík, Bureš

III.B třída

Sobůlky – Bukovany 1:1 (1:1)
Branky: Bátora – Jelínek

Moravany – Žádovice 4:2 (1:2)
Branky: Jašíček 2 (1 z PK), Rubík 2 – Ingr 2

Archlebov – Žeravice 2:4 (0:2)
Branky: Jarolík (PK), Hrbotický – Zemánek 2, Hýbl, Farmačka

Bohuslavice – Želetice 4:2 (2:2)
Branky: Chvátal 2, Vykouk, Maga – Zálešák, Lejsal

Lovčice – Vřesovice 1:7 (0:4)
Branky: Klíč – Možíš L. 4, Molek, Zedník, Vavřík

Kostelec – Věteřov 2:1 (0:1)
Branky: Kotásek, Lochman (PK) – Chimiák

III.C třída

Velká n/Vel. B – Moravský Písek 2:0 (1:0)
Branky: Jagoš 2

Hrubá Vrbka – Suchov 2:5 (1:2)
Branky: Sečkář, Blažek P. – Janeska 2, Holčík 2, Zemčík

Nová Lhota – Hroznová Lhota 1:10 (0:7)
Branky: Pavlík – Durna 4, Bartošek 3, Náhlík, Lipčík, Pravda

KEN Veselí n/Mor. – Tvarožná Lhota 5:0 (4:0)
Branky: Štůral, Urbančík, Špiruda, Staněk, Hanák




Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor. – Židenice 5:1 (3:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor. – Židenice 1:7 (0:2)

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice – Bzenec 2:2 (1:2)
Branky: Novák (PK), Rusnák – Komínek (PK), Stoček

Hroznová Lhota – Podluží/Lanžhot 1:3 (1:0)
Branky: Matyáš – Markov 2, Klenka

Dambořice – Rohatec 4:1 (1:0)
Branky: Borovička 2, Jankůj, Mokrý – Pekařík

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov – Starý Poddvorov 4:1 (2:1)
Branky: Spurný 2, Janík, Blatecký – Polášek

Vnorovy/KEN Veselí – Hovorany/Nenkovice 11:1 (6:1)
Branky: Pavlíček 3, Slavík 2, Studénka 2, Kuchařík, Břečka, Kočiš, Kohoutek – Vachůt

You may also like...