Nedělní výsledkový servis (6.5.2018)

Velká porce zápasů čeká na fanoušky v nedělním programu, kdy se bude hrát drtivá většina zápasů. A to jak na krajské, tak i na okresní úrovni. 

Krajský přebor 

Mutěnice – Veselí n/Mor. 3:2 (1:1)
Branky: Koštuřík 2, Maršálek J. – Kosek, Linek

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Velká n/Vel. 2:2 (2:1)
Branky: Vintrlík 2 – Spazier M. 2

Rohatec – Rakvice 1:2 (0:2)
Branky: Tomšej – Peš, Kubiš

Dubňany – Krumvíř 0:2 (0:1)
Branky: Rozkydal, Ondroušek

Blatnice – Dražovice 5:0 (1:0)
Branky: Hynčica 2, Bilavčík, Vaněk, Šilhavý

1.B třída, sk. C

Břeclav B – Kněždub 3:5 (2:3)
Branky: Víger, Kriston, Nejezchleba – Janík 3, Grabec D. 2

Hovorany – Křepice 3:0 (2:0)
Branky: Pšenčík, Gebhart, Novotný

Vacenovice – Nikolčice 3:0 (0:0)
Branky: Brezina, Příkazský M., Miléř

Strážnice – Rajhrad 2:4 (1:1)
Branky: Lípa, Žák – Nekvapil, Varsamis, Podaný, Reitoral


Okresní přebor

Nenkovice – Ždánice 2:1 (1:0)
Branky: Polcr (PK), Raus – Lánc

Lipov – Kostelec 4:0 (2:0)
Branky: Pravda 2, Mlýnek, Tobiáš

Dambořice – Radějov 4:2 (0:1)
Branky: Drmela, Luskač, Matula, Horák – Březina, Helísek

Vnorovy – Starý Poddvorov 0:0

Bukovany – Dolní Bojanovice 0:6 (0:6)
Branky: Bohun M. 2, Modrovský, Bohun P., Siwiec, Půlkrábek

Žarošice – Svatobořice 2:1 (1:1)
Branky: Kolařík, Martinásek – Koch

III.A třída

Lužice – Vacenovice B 0:1 (0:0)
Branka: Korčák

Čejč – Násedlovice 0:4 (0:1)
Branky: Jankůj 3, Dobeš

Čejkovice – Nesyt Hodonín 0:7 (0:2)
Branky: Sládek 3, Chanečka, Uřičář, Ondrovčík, Bimka

III.B třída

Žeravice – Věteřov 4:2 (1:1)
Branky: Zemánek 2, Gerža, Farmačka – Sklenář M. 2

Bohuslavice – Ždánice B 5:0 (3:0)
Branky: Jung 2, Andrle, Chvátal, Vykouk

Archlebov – Lovčice 3:0 (1:0)
Branky: Machálek 2, Němec

Ježov – Želetice 9:1 (5:0)
Branky: Exel 3, Hromada 3, Kozák 2, Kůřil – Křižka

Domanín – Moravany 3:0 (2:0)
Branky: Sedláček, Klempíř, Šimek (PK)

III.C třída

Louka – Moravský Písek 3:1 (1:0)
Branky: Mikéska, Šimlík, Staňka – Mička

Suchov – Vnorovy B 6:0 (3:0)
Branky: Holčík 2, Horňák J., Sobek V., Štefaník, vlastní

Hrubá Vrbka – Nová Lhota 4:2 (2:1)
Branky: Ševečka 3, Sečkář – Holeš, Mikéska

Petrov – Velká n/Vel. B 2:1 (2:1)
Branky: Janeček, Šantavý – Lipár

Tvarožná Lhota – Hroznová Lhota B 2:6 (2:5)
Branky: Podolan, Polášek – Durna 2, Bartošek 2, Slovák, Vaverka

Těmice – KEN Veselí n/Mor. 3:1 (1:1)
Branky: Souček, Juřík, Zeman – Staněk




1.třída – dorost

Lužice – Mutěnice 2:4 (1:2)
Branky: Zahnaš, Svoboda R. – Weigl R. 2, Lamáček P. 2

Bzenec – Dolní Bojanovice 3:4 (2:2)
Branky: Pánik 2, Ondříšek – Hubačka 3, Baláš

Dubňany – Krumvíř/Klobouky 4:1 (1:1)
Branky: Hoch 2, Čerňan, Rusňák – vlastní

Rohatec – Svatobořice 4:1 (3:0)
Branky: Daniel 3, Myšák – Maršálek

Velké Bílovice – Hroznová Lhota 1:1 (0:1)
Branky: Lepka – Matyáš

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Starý Poddvorov 0:2 (0:2)
Branky: Veselský 2

Lipov – KEN Veselí/Vnorovy 1:2 (0:2)
Branky: Karásek – Bačík 2

Vacenovice – Dambořice 0:6 (0:4)
Branky: Jankůj 2, Dvorský 2, Borovička, vlastní