Výsledkový servis – hraje se 4.-5.září 2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 4.-5. září 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 4.9.2021

Divize E

Bzenec – HFK Olomouc 1:4 (0:1)
Branky: 72´ Čech – 34´+60´+66´ Kašpárek, 90´ Spurný

MSDD – starší dorost

Hodonín – Kunštát 1:4 (0:1) (hřiště Šardice)
Branky: Charvát – Baňa 3, Marek

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Kunštát 10:0 (5:0) (hřiště Šardice)
Branky: Ralbovský 3, Teraz 3, Novák, Šlampa, Pavlinec, Kundrata

Krajský přebor

Ratíškovice – Líšeň B 1:2 (0:0)
Branky: 79´ Knotek – 51´+63´ Horký

Moravský Krumlov – Mutěnice 3:1 (1:0)
Branky: 22´ Kocanda, 65´ Hladík, 71´ Galstyan – 82´ Čepil

1.A třída, sk. B

Velká nad Veličkou – Vyškov B 0:5 (0:2)
Branky: 24´ Nitschneider, 28´+49´ Zbořil, 74´ Mulligan, 82´ Lička

Šlapanice – Dubňany 1:4 (0:2)
Branky: 48´ Piák – 7´ Noga, 11´ Sasínek, 58´ Janík, 90´ Juřica

1.B třída, sk. C

Kyjov – Uhřice 3:1 (2:0)
Branky: 8´+57´(PK) Eliáš, 44´ Hynčica – 78´ Kotolan

Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor./Strážnice – Novosedly 5:0 (2:0)
Branky: Kosíř J., Maňák, Švadlenka, Suttner (PK), Kosíř Š.

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor./Strážnice – Novosedly 2:0 (1:0)
Branky: Orlický, Kosíř

1.třída – dorost

Ratíškovice – Podluží 6:1 (2:1)
Branky: Vacula 3, Svoboda, Leskovan, Vavřina – Kotásek

Krumvíř – Hovorany/Čejkovice 0:2 (0:1)
Branky: Hanáček, vlastní

Okresní přebor

Vlkoš – Petrov 5:5 (4:2)
Branky: 4´ Čada, 7´ Klimeš, 15´(PK)+44´ Otruba B., 48´ Ingr – 34´ Zezula, 37´+90´ Benovič, 61´ Grabec, 81´ Zlomek

Hroznová Lhota B – Ratíškovice B 2:3 (1:3) (hřiště Tasov)
Branky: 44´ Smetka, 51´ Pravda – 19´+28´ Marcián, 25´ Svoboda

III.A třída

Vracov – Milotice B 6:0 (3:0)
Branky: 5´+18´+35´(PK) Loprais Š., 48´ Vrážel, 59´ Ondříšek, 83´ Gaspar

Dubňany B – Vlkoš B 4:1 (3:1)
Branky: 20´ Skočík, 27´+72´ Šalša, 35´ Horný – 18´ Kozák

Nesyt Hodonín – Kostelec 3:0 (1:0)
Branky: 32´ Vrbovský, 56´ Sládek, 58´ Snášel

III.C třída

Moravský Písek – Radějov 2:1 (1:1)
Branky: 30´ vlastní (Chmelař L.), 81´ Kuban – 14´ Chmelař L.

Okresní přebor – dorost

Čejkovice/Hovorany – Těmice/Mor. Písek 2:3 (2:0)
Branky: 8´ Sýkora, 25´ Kolář – 49´+57´Řihák, 53´ Šmejsa

Bukovany – Ratíškovice B 0:7 (0:3)
Branky: 17´+25´+35´+49´+57´ Lacko, 60´ Režný, 87´ Halla


NEDĚLE 5.9.2021

Divize D

Zbrojovka Brno B – Hodonín 3:1 (1:0) (hřiště Bystrc)
Branky: 8´+90´ Zikl, 71´ Sedlák – 86´ Holek

MSLŽ

Prostějov – Hodonín 9:1 (3:0)
Branky: Kopečková 2, Suchánková 2, Barešová 2, Grygerová, Zahradníčková, Halgašová – Daňková

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Velké Pavlovice 4:1 (2:1)
Branky: 13´ Smetka, 15´ Škopík, 51´ Matyáš, 55´ Falešník – 45´(PK) Pálka

Valtice – Vacenovice 4:3 (3:1)
Branky: 2´ Peš, 18´(PK) Barvíř, 21´+75´ Slunský – 31´ vlastní (Haneš), 62´+88´ Špaček

Milotice – Veselí nad Moravou 2:5 (2:3)
Branky: 4´ Novák, 17´ Nedvědický – 14´ Břečka, 40´+52´ Brákora, 44´ Zbytek J., 76´ Vardan

Rohatec – Lednice 1:2 (1:1)
Branky: 8´ Konečný – 40´ Netopilík, 87´ Fóbl

1.B třída, sk. C

Přibice – Kozojídky 0:0

Velké Němčice – Ždánice 0:0

Blatnice – Tvrdonice 3:3 (3:3)
Branky: 32´ Schmeister, 33´+44´ Janík – 6´+37´ Mráz, 29´ Mustafa

Vnorovy – Svatobořice/Mistřín 3:2 (0:1)
Branky: 67´ Kočiš, 70´+79´ Slavík – 39´ Nechvátal, 52´ Janda

Strážnice – Velké Bílovice 6:0 (2:0)
Branky: 6´+49´+67´+76´+87´ Lípa, 15´ Soukup

Krajský přebor – starší dorost

Dubňany/Mutěnice – Kyjov 2:3 (1:2)
Branky: Fatěna, Konečný – Igaz, Riedl, Urbánek

Krajský přebor – mladší dorost

Dubňany/Mutěnice – Kyjov 9:2 (5:2)
Branky: Žurovec 2, Hrabina 2, Holub 2, Plchut, Buchta, Dohnálek – Urbánek 2

1.třída – dorost

Bzenec – Lipov 6:2 (2:1)
Branky: Skřivánek 2, Vajdík 2, Stoček, Sekanina – Jagoš, Mikéska

Starý Poddvorov – Dambořice 3:1 (3:0)
Branky: Kukala, Prat, vlastní – Svoboda P.

Vracov – Velká nad Veličkou 2:4 (1:3)
Branky: Vrážel, Rotrekl – Valášek 2, Zvnič, Melichar

Rohatec – Lednice 0:9 (0:5)
Branky: Kristoň 2, Lucký 2, Jochman 2, Vala, Lebloch, Foukal

Okresní přebor

Žarošice – Dolní Bojanovice 1:4 (1:2)
Branky: 40´ Nauš – 13´ Tomaštík, 24´ Siwiec, 62´+78´ Dvořák

Kněždub – Lipov 3:2 (2:1)
Branky: 10´ Grabec L., 12´ Kábrt, 47´(PK) Durna – 27´ Čerešňák, 76´ Červenka

KEN Veselí nad Moravou – Hovorany 5:1 (2:0)
Branky: 24´ Grossman, 35+79´ Páč, 74´+88´ Tobiáš – 48´Stehlík

Bukovany – Žeravice 1:0 (0:0)
Branky: 72´vlastní (Vajgara)

Starý Poddvorov – Dambořice 1:0 (1:0)
Branky: 39´ Čížek

III.A třída

Mikulčice – Moravany 0:2 (0:1)
Branky: 7´ Zýbal, 90´ vlastní (Tvarůžek)

Lužice – Žádovice 1:2 (1:0)
Branky: 26´ Zálešák – 47´ Daniel, 80´ Kuběna

III.B třída 

Čejkovice – Nenkovice 1:1 (1:0)
Branky: 34´ Šťastný – 60´(PK) Kováč

Bohuslavice – Věteřov 1:5 (0:2)
Branky: 87´ Procházka – 3´+25´+80´ Sklenář M., 54´ Sklenář P., 84´ Minčík

Čejč – Ždánice B 6:1 (4:0)
Branky: 20´+42´+47´+56´ Dohnálek, 30´+32´ Doležal – 70´ Luskač

Násedlovice – Kyjov B 4:1 (2:0)
Branky: 27´ Jankůj P., 32´ Horák, 60´+89´ Jankůj F. – 51´ Svoboda

Archlebov – Lovčice 3:4 (2:1)
Branky: 3´ Jarolík, 18´ Hrbotický, 79´ Kovalský – 20´+55´+70´ Matula, 75´ Mokrý

III.C třída 

Velká nad Veličkou B – Louka 3:0 (1:0) (hřiště Javorník)
Branky: 21´ Melichárek, 87´(PK)+90´ Rybníkář

Suchov – Tvarožná Lhota 4:2 (2:0)
Branky: 26´ Mikeska, 34´ Janeska, 54´(PK) Juřík, 64´ Mikeska – 65´(PK) Žák, 66´ Sporysz

Domanín – Vnorovy B 3:0 (0:0)
Branky: 50´+65´ Daňhel, 84´ Hrobař

Nová Lhota – Těmice 1:4 (0:3)
Branky: 70´ Stepanenko – 14´ Fišer, 35´ Vanda, 41´ Andrýsek, 61´ Dobešek

Okresní přebor – dorost

Milotice – Žarošice 3:1 (1:0)
Branky: Fibinger 2, Krist – Škultéty

Charvátská Nová Ves – Brumovice 15:1 (9:0)
Branky: Mereda 5, Brychta 3, Valeš 2, Šmída, Sedláček, Koníček, Radkovič, Suchánek – Huňař

Vnorovy – Kostelec 15:0 (10:0)
Branky: Řičica 4, Třasoň 3, Kočiš 2, Břečka 2, Živěla, Pelucha, Přidal, Kuchařík

You may also like...