Nenkovice zachraňovaly remízu v nastavení

Na góly bohaté utkání přinesl duel mezi Bukovany a Nenkovicemi. Zápas nabídl divákům šest branek a bodový zisk zajistil hostům v nastaveném čase David Pospíšil, pro kterého to byla druhá branka v zápase.

Okresní přebor – 14.kolo

Družba Bukovany – Sokol Nenkovice 3:3 (1:1)
Branky: 21´+46´ Svoboda Jakub, 67´ Sonnek Stanislav – 38´ Bayer Jaroslav, 65´+90´ Pospíšil David. Rozhodčí: Rotter – Chromek, Kohút. ŽK: Vašíček, Kobylka – Kuchař, Polcr. Diváci: 80

Bukovany: Šimeček – Hála, Bartoš, Růžička, Sonnek, Lejsal, Pollák, Jelínek, Vašíček, Lebeda, Půček (Žižlavský, Kobylka, Horáček, Svoboda J., Svoboda R.)

Nenkovice: Schöfr – Černohorský Mich., Válek V., Válek P., Stehno, Pospíšil Dav., Kováč, Kuchař, Bayer, Polcr, Raus (Klíč, Klimeš, Černohorský Mar., Kučera, Polášek, Vaverka, Valenta)

Vyrovnané utkání bohaté na góly, to bylo první jarní měření sil mezi Bukovany a Nenkovicemi. Domácí tým šel jako první do vedení po brance Jakuba Svobody, který se trefil po dvaceti minutách.

Vyrovnávací branka padla ve 38.minutě z kopačky Jaroslava Bayera. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu. Vyrovnaný zápas pokračoval také po změně stran.


Hned v úvodu druhého poločasu vrátil vedení na stranu Bukovan znovu Svoboda, který se prosadil hned po rozehrávce.

Hosté ale opět dokázali na nepříznivý vývoj zareagovat a vyrovnat, když se prosadil David Pospíšil. Z vyrovnání se Nenkovice těšily jen dvě minuty, potřetí do vedení poslal Bukovany Sonnek.

Ale ani tento náskok nedokázal domácí tým udržet. V samém závěru se podařilo Nenkovicím srovnat, když v poslední minutě zařídil dělbu bodů svým druhým gólem Pospíšil.

Další nedělní výsledky

Vnorovy – Lipov 2:1 (2:1)
Branky: 4´ Motyčka, 21´ (PK) Kočiš – 26´ Škopík

Dolní Bojanovice – Kostelec 6:1 (1:1)
Branky: 8´ Stávek, 56´+60´  Blaha, 58´ Bohun M., 76´+79´ Siwiec – 12´ Kvaltin J.

Svatobořice – Ždánice 2:2 (2:2)
Branky: 42´ Pekárek, 45´ Staňa (PK) – 5´ Handlíř, 12´ Snášel

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...