Nesyt duel o třetí místo béčkem Mikulčic prohrál

Po obědě rozehráli svůj poslední zápas sezóny také Nesyt a rezerva Mikulčic. Přímý souboj o třetí místo v tabulce pro sebe rozhodli hosté dvěma góly po změně stran.  

III.A třída – 22.kolo

Nesyt Hodonín – Baník Mikulčice B 0:2 (0:0)
Branky: 69´ Kuchynka, 89´ Zábranský. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Novák, Sládek – Král, Výmola. Diváci: 50

Hodonín: Měchura – Balko (76´ Prokš), Toman, Novák, Vavřík, Pátek, Linhart (60´ Ondrovšík), Ševčík (27´ Klein), Liščinský (84´ Bimka), Sládek, Uřičář

Mikulčice B: Jeřábek – Zachara, Repka (71´ Výmola), Pitzinger (54´ Sochor), Král, Kuchárek, Polesný (88´ Zábranský), Hubačka (90´ Glöckl), Kuchynka, Šebestík, Svobodník (62´ Svobodník)

Podzimní měření sil dopadlo lépe pro Baník, který v domácím prostředí zvítězil těsně 3:2. Závěrečný duel sezóny měl pikantní náboj o podobu souboje o třetí místo.

Nesyt prvních šest jarních duelů vyhrál, pak začal dobře rozběhlý stroj skřípat. Z posledních čtyř utkání zisk jen čtyř bodů a navíc dvě domácí porážky (včetně toho dnešního) bez vstřeleného gólu.

Mikulčice odehrály na jaře deset utkání a v devíti případech dokázaly bodovat, prohrály pouze v Šardicích v prvním jarním kole.Vzájemné měření sil bylo dlouho vyrovnané a góly nepřicházely. První poločas branku nepřinesl a také po změně stran se dlouho nic nedělo.

Vítěznou trefu obstaral v 69.minutě Kuchynka a Baník se dostal do vedení. Hubený náskok vydržel Mikulčicím téměř do konce utkání, kde svou výhru ještě zpečetily.

Střídající Zábranský, který byl na hřišti sotva minutu, přidal krátce před koncem utkání pojistku a završil pro rezervní tým Mikulčic úspěšnou sezónu.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...