Vlkoš doma ztratil dobře rozehraný zápas

Velmi dobře rozehrál Vlkoš zápas III.A třídy proti favorizovaným Šardicím. Po necelých dvaceti minutách vedl 2:0, přesto nedokázal dovést utkání do vítězného konce. Vítěznou branku vstřelil osm minut před koncem Vacula.

III.A třída – 8.kolo

Sokol Vlkoš – FK Šardice 2:3 (2:1)
Branky: 2´ Ingr, 17´ Sládek – 39´ Benešovský, 61´ Šprta, 82´ Vacula. Rozhodčí: Blažková – Horňáček, Hrbáček. ŽK: Koplík, Jančík, Ingr – Maruška. Diváci: 120

Vlkoš: Šohajda – Vrána, Koplík, Jančík, Valenta (66´ Zůbek), Ingr, Lunga M., Zálešák, Fojtík, Lunga P., Sládek (73´ Sochor)

Šardice: Vinca – Kyněra, Hála, Benešovský (66´ Brhel), Zicháček, Reigl, Hučko (52´ Bulva), Maruška, Šprta, Kolařík (53´ Novotný), Vacula

Utkání dvou týmů z popředí tabulky 3.A třídy mělo dva naprosto rozdílné poločasy. Domácí zaskočili hosty, kteří zatím neztratili ani bod, už ve 2. minutě, kdy hlavou skóroval po přímém kopu Ingr.

V 17. minutě jim dařilo ještě lépe. centr z pravé strany uklidil do branky na zadní tyči nikým nebráněný Sládek a se Šardicemi a jejich neporazitelností to nevypadalo moc dobře.

Od 30. minuty se ale začala hra pomalu vyrovnávat a ve 39. minutě si domácí obránce srazil nebezpečný centr zprava do vlastní šibenice.

T-shockDomácí diváci, který přišlo více než 100, svému týmu i na začátku druhého poločasu, ale zkušení hosté zvýšili obrátky a začalo se hrát pouze na jednu branku.

Vyronávací gól padl opět hlavou po rohovém kopu, v 61. minutě se trefil Šprta. Od tohoto okamžiku se domácí už vůbec nedostali ani na dostřel soupeřovy branky.

Vítězný gól Šardic padl až v 82. minutě, kdy do prázdné branky zakončil Vacula a hosté zvítězili i v osmém zápase v řadě.

autor reportu: Zdeněk Trutman

You may also like...