Nesyt Hodonín otočil zápas s Prušánkami

Dva zápasy se v sobotu odehrály ve III.A třídě. Zajímavý duel se hrál v Hodoníně, kde musel Nesyt otáčet proti Prušánkám. Násedlovice doma zdolaly zálohu Rohatce.

III.A třída – 13.kolo

Nesyt Hodonín – Prušánky 4:2 (0:1)
Branky: 74´ Uřičář, 77´+90´+90´ Sládek – 26´ Hrubý, 65´ Stávek. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Novák, Prokš, Liščinský – Geschwandtner, Štyglic. Diváci: 70

Poslední Prušánky dlouho sahaly po vítězství a ještě v poslední minutě byly blízko bodovému zisku. Podlužan udeřil ve 26.minutě Hrubým. V 65.minutě přidal druhou trefu Stávek.

Pak se slova chopili domácí a výsledek se začal otáčet. Na dostřel dostal Nesyt čtvrthodiny před koncem Uřičář, krátce po něm vyrovnával Sládek. V poslední minutě pak přidal Sládek druhou trefu a v nastavení dokonal hattrick.

Násedlovice – Rohatec B 2:0 (1:0)
Branky: 11´ Dobeš P., 58´  Jankůj. Rozhodčí: Lipár. ŽK: Pokorný, Hrdlička – Gerstberger, Tomšej. Diváci: 60

Čtvrté Násedlovice si připsaly povinné tři body proti záloze Rohatce. Hosté přijeli jen s dvanáctkou hráčů a příliš odporu nekladli.

Domácí šli do vedení v 11.minutě, kdy se trefil Petr Dobeš. Po necelé hodině zvyšoval náskok Jankůj. Hosté dohrávali o deseti, když byl v 71.minutě vyloučen Kundrata.

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, 71 min HNCH podražení soupeře zezadu v nepřerušené hře bez možnosti hrát míč.hráč utkání dohrál.

[team_standings id=”4896″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...