Nováček ze Strání odjel ze Bzence s výpraskem

Podruhé v letošní sezóně na sebe narazili fotbalisté Bzence a Strání. Zatímco v poháru byl úspěšnější nováček divize D, ligové utkání patřilo Bzenci, který soupeře rozstřílel.

Fortuna MSD-D  (4.kolo)

Slovan  Bzenec – FC Strání 6:0 (1:0)
Branky: 20´+50´+63´+66´ Kasala, 81´ Hubr, 89´ Šmahaj. Rozhodčí: Hanák – Liška, Mayer. ŽK: Mokrý, Petrucha, Šmahaj – Ševčík, Jaroněk, Pilka, Haloda. ČK: 75´ Vojtek (Strání). Diváci: 228

Bzenec: Maňák – Mokrý, Košut, Škodík (80´ Paták), Petrucha, Šmahaj, Hubr, Horňák, Reška (70´ Pelikán), Jüstel, Kasala (89´ Lejsal)

Strání: Popelka – Ševčík (52´ Haloda), Miklovič, Gardian, Sedláček (44´ Vojtek), Jaroněk, Čaňo (63´ Bruštík), Mimochodek, Silnica, Bihári, Pilka

Slovanu se v domácím prostředí daří, když ve dvou zápasech dokázal nastřílet deset branek. Venku to sice ještě není ono, ale pomalu se to začíná zvedat.

Strání mělo vítězný vstup do sezóny, ale pak přišly tři porážky v řadě (včetně tohoto utkání). Oslabení hosté dokázali držet krok pouze v první půli.

Jako první se prosadil Kasala, která otevřel brankový účet zápasu po dvaceti odehraných minutách. Stanovil tak poločasový výsledek.

Krátce před odchodem do kabin zkolaboval hostující Sedláček, který byl odvezen do nemocnice na pozorování.

Po přestávce zápasu dominoval Bzenec, který střílel jednu branku za druhou. Velmi aktivní byl Kasala, jenž přidal během šestnácti minut další tři góly a v 66.minutě byl stav 4:0.

Čtvrthodiny před koncem byl vyloučen hostující Vojtek a domácí tuto převahu dokázali ještě dvěma přesnými zásahy zužitkovat.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Zmaření zjevné brankové příležitosti- zmařil zjevnou brankovou příležitost soupeře podražením soupeře zezadu v souboji o míč v nepř.hře

V závěrečné desetiminutovce se trefili ještě Hubr a krátce před závěrečným hvizdem uzavřel výsledek Šmahaj.

Bzenec tak ukázal, že domácí prostředí pro něj hraje velkou roli a soupeře zničil. V tabulce se Slovan drží v horní části tabulky.