Novinky na webu před sezónou 2019/20

Nová sezóna 2019/20 pomalu ale jistě klepe na dveře a první mistrovské utkání nás čeká již v neděli 14.července 2019 (pohár Suchov – Bukovany). Několik málo změn proběhlo také na našem webu.

Na hlavní stránce najdete rozdělení do jednotlivých soutěží, kde si najdete článek v příslušné kategorii, který Vás zajímá (report, výsledek, rozhovor, a pod.)

Od příští sezóny již na webu nenajdete tradiční tipovačku, která byla finančně náročná a nebyl o ni zájem jaký se čekal (4000 návštěv týdně na webu a 30 tipujících). Čas od času se ale na facebookové stránce objeví nějaká ta soutěž o zajímavou cenu.

Na webu se omezí psaní reportů ze zápasů, které také příliš pozornosti nepřitáhli. Zaměříme se pouze na zajímavé zápasy v jednotlivých kolech (vysoké výsledky, více gólový střelci) nebo pokud přijde nějaký report mailem.

Budeme přinášet zejména výsledky ve všech kategoriích (muži, dorost, žáci, ženy, přípravka) a zaměřovat se na statistické údaje (tabulky, výsledky, střelci, karty, …). Výsledek na webu najdete téměř hned po skončení utkání.

Kdo by měl zájem se na webu jakýmkoliv způsobem prezentovat, napsat článek, poznatek k zápasu, námět na rozhovor má dveře otevřené (posílejte pozvánky na zápasy, turnaje, benefice).

Více prostoru na webu dostanou mládežnické kategorie a ženský fotbal, kterým jsme se v minulosti příliš nevěnovali.

Web se tak stane takovým rozcestníkem, který bude odkazovat na oficiální stránky klubů a jejich facebookových profilů (pokud je tedy mají a jsou nějakým způsobem funkční).

Webové stránky www.hodoninsky-fotbal.cz přežívají jen díky reklamě, která se na webu objevuje. Takže všem co nás navštěvují a také spolupracují jedno velké DÍKY!!